Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 1 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
hidabrowa.pl

Kontakt do obiektu

Agnieszka Jasińska Koordynator ds. Bankietów i Konferencji +48 ...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 253 os.
bankiet 200 os.
nocleg 347 os.
Widok

Luksusowy hotel w województwie dolnośląskim

Data aktualności: 22-11-2012

 • Luksusowy hotel w województwie dolnośląskim - Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

  Budowa luksusowego hotelu w Dąbrowie Górniczej rozpocznie się w kwietniu 2012 roku. Operatorem nowego obiektu będzie sieć o ogólnoświatowym zasięgu – Holiday Inn.

   

   

   

   

   

   

   

  Holiday Inn Dąbrowa Górnicza znajdować się będzie w sąsiedztwie aquaparku Nemo Wodny Świat w Dąbrowie Górniczej, od strony ulicy Legionów Polskich i Alei Róż. Budynek wkompomponowany został w skarpę i składać się będzie z siedmiu kondygnacji.

  Nowy hotel przygotowany zostanie pod kątem biznesowym. W hotelu znajdzie się profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne, gdzie odbywać się będą kongresy, konferencje, szkolenia i różnego rodzaju spotkania firmowe.

  Hotel zaproponuje specjalne udogodnienia dla gości, w tym m.in. sky-bar, umieszczony na ostatnim piętrze obiektu, z którego rozprzestrzeniać się będzie piękny widok na panoramę miasta.

  Ponadto w obiekcie znajdą się m.in. studio fitness oraz gabinety kosmetyczne.  Dla wygody klientów hotelu obiekt połączony zostanie z aquaparkiem, dzięki czemu goście bez wychodzenia na zewnątrz będą mogli korzystać z takich atrakcji jak baseny, sauny czy groty solne.

  Inwestorem budowy hotelu jest spółka EF Nieruchomości. Zakończenie budowy zaplanowane zostało na 2013 rok.

     źródło: http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl