Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Kontakt do obiektu

Sylwia Kociszewska Marketing & PR Manager 22 77...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 400 os.
bankiet 240 os.
nocleg 322 os.
Widok

Konferencje taniej w listopadzie? Propozycja Holiday Inn pod Warszawą

Data aktualności: 06-10-2015

 • Konferencje taniej w listopadzie? Propozycja Holiday Inn pod Warszawą - Holiday Inn Warszawa Józefów

  Hotel konferencyjny Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą ma dla organizatorów konferencji cenową niespodziankę na listopad. Warto skorzystać, bo to obiekt o nowoczesnych salach, profesjonalnym wyposażeniu i atrakcyjnej lokalizacji.

   


  Specjalna cenowa propozycja hotelu Holiday Inn dla organizatorów eventów trwa od 2 do 15 listopada br. i obejmuje do 30% niższe stawki za noclegi, jedną salę konferencyjną ze sprzętem multimedialnym dziennie za darmo oraz bezpłatny parking na cały pobyt grupy. Taka okazja nie zdarza się codziennie, bo hotel Holiday Inn to znaczące centrum konferencyjne dla miasta.

   

  Holiday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne

   


  Profesjonalne konferencje pod Warszawą

   


  Holiday Inn w Józefowie dysponuje 11. salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800 mkw. Największa z sal może pomieścić jednocześnie ponad 400 gości. Można podzielić ją na trzy mniejsze pomieszczenia. Pozostałe sale to miejsce na konferencje dla 150 do 24 osób. Obiekt udostępnia także przestrzenne foyer oraz nowe Business Center. Co więcej, obiekt położony jest na 11 hektarach zagospodarowanego terenu zielonego, co daje możliwość organizowania imprez plenerowych nawet dla 2000 osób. Baza noclegowa hotelu pomieści 294 osób jednocześnie w 148 pokojach i apartamentach o czterogwiazdkowym standardzie.


  Na terenie hotelu znajduje się ponadto największy na Mazowszu park linowy, pole golfowe ze strzelnicą i mini-gofem, strefa spa z basenem oraz restauracja LunaSol, bary i kawiarnie.


   

Oferty specjalne

 • IHG® Business Rewards Double Play Promotion

  IHG® Business Rewards to wyjątkowy program lojalnościowy dla organizatorów konferencji. Wymieniaj punkty na nagrody rzeczowe, karty podarunkowe lub noclegi w ponad 4 700 hotelach na całym świecie. Organizując szkolenie, konferencję, imprezę okolicznościową lub rezerwując noclegi w...
 • Wielkanoc 2016

  Wielkanoc 2016 w Holiday Inn w Józefowie
 • WALENTYNKI :: FRANCUSKI TYDZIEŃ W HOLIDAY INN!

  Tydzień francuski w Holiday Inn w Józefowie :: 8 - 16 lutego 2016 :: Poczuj się w walentynki jak w mieście miłości!