Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Kontakt do obiektu

Sylwia Kociszewska Marketing & PR Manager 22 77...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 400 os.
bankiet 240 os.
nocleg 322 os.
Widok

Drugi wśród najlepszych hoteli na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Drugi wśród najlepszych hoteli na konferencje - Holiday Inn Warszawa Józefów

  Hotel w podwarszawskim Józefowie zajął drugie miejsce w kategorii "Konferencje" w organizowanym przez firmę Global Hotels & Travels plebiscycie branży hotelarskiej Best Hotel Award 2012. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Hotel Marriott Warszawa, a trzecie - IBB Andersia Poznań.

   

   

   

    

   


  - Znalezienie się po raz drugi w gronie laureatów to ogromny zaszczyt nie tylko dla nas samych, ale również dla InterContinental Hotels Group do której należymy - mówi Magdalena Rumianek z działu marketingu hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów Jesteśmy dumni, że mogliśmy konkurować z tak znakomitymi grupami hotelowymi, do których należą Hotel Marriott Warszawa oraz IBB Andersia Poznań. Korzystając z tej okazji chcielibyśmy podziękować naszemu zespołowi – bo to on jest „kluczem” do sukcesu. To właśnie nasi pracownicy sprawiają, ze hotel dzięki swojej unikatowej atmosferze przyciąga rok rocznie tak wielu organizatorów konferencji oraz gości indywidualnych. Ta nagroda to nasz wspólny sukces, dziękujemy - dodaje Magdalena Rumianek.

  Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów znajduje się 4 km od Warszawy i specjalizuje się w obsłudze konferencji i spotkań biznesowych. W obiekcie znajduje się 11 sal konferencyjnych, centrum biznesowe, 148 pokoi dla gości (123 pokoje standardowe, 20 pokoi executive oraz 3 apartamenty i 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych), restauracja, kawiarnia, 2 bary, basen, strefa fitness oraz SPA firmowane przez Thalgo Ella Baché. Na terenie hotelu mieści się także pole golfowe Golf Park Józefów, minigolf, park linowy i centrum rekreacyjne oferujące szerokie możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela dział sprzedaży, tel. (22) 77 83 004 e-mail: sales@holiday.aquila.pl.

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne

 • IHG® Business Rewards Double Play Promotion

  IHG® Business Rewards to wyjątkowy program lojalnościowy dla organizatorów konferencji. Wymieniaj punkty na nagrody rzeczowe, karty podarunkowe lub noclegi w ponad 4 700 hotelach na całym świecie. Organizując szkolenie, konferencję, imprezę okolicznościową lub rezerwując noclegi w...
 • Wielkanoc 2016

  Wielkanoc 2016 w Holiday Inn w Józefowie
 • WALENTYNKI :: FRANCUSKI TYDZIEŃ W HOLIDAY INN!

  Tydzień francuski w Holiday Inn w Józefowie :: 8 - 16 lutego 2016 :: Poczuj się w walentynki jak w mieście miłości!