Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Kontakt do obiektu

Sylwia Kociszewska Marketing & PR Manager 22 77...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 400 os.
bankiet 240 os.
nocleg 322 os.
Widok

Marcin Ankiersztejn zastępcą dyrektora hotelu Holiday Inn w Józefowie

Data aktualności: 15-05-2014

 • Marcin Ankiersztejn zastępcą dyrektora hotelu Holiday Inn w Józefowie - Holiday Inn Warszawa Józefów
  Z początkiem maja 2014 r. Marcin Ankiersztejn objął funkcję zastępcy dyrektora generalnego oraz dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. 

  Ankiersztejn w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odpowiedzialny będzie za sprzedaż oraz wspieranie dyrektora hotelu w nadzorze nad operacyjnym funkcjonowaniem hotelu. - Objęcie tak odpowiedzialnego stanowiska w sieciowym hotelu znanej i dobrej marki to dla mnie kolejne zawodowe wyzwanie. Moim celem jest odnieść sukces – mówi Marcin Ankiersztejn.
  Przez ostatnie lata Ankiersztejn jako dyrektor generalny zarządzał czterogwiazdkowym hotelem Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance pod Warszawą. Wcześniej pracował w czterogwiazdkowym Hotelu Senator w Dźwirzynie koło Kołobrzegu, gdzie początkowo pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży, a następnie zastępcy dyrektora generalnego. Przedtem był związany z Grupą Wydawniczą Infor gdzie zajmował m.in. stanowisko kierownika marketingu i wsparcia sprzedaży w spółce szkoleniowej GW - Infor Training. 
   
  Hotel na konferencje pod Warszawą
   
  Holiday Inn Warszawa Józefów posiada zaplecze konferencyjne, składające się z 11 w pełni wyposażonych sal. Mieszczą one od 25 do 400 osób. Zaplecze noclegowe hotelu to 313 miejsc w 148 pokojach.

Oferty specjalne

 • IHG® Business Rewards Double Play Promotion

  IHG® Business Rewards to wyjątkowy program lojalnościowy dla organizatorów konferencji. Wymieniaj punkty na nagrody rzeczowe, karty podarunkowe lub noclegi w ponad 4 700 hotelach na całym świecie. Organizując szkolenie, konferencję, imprezę okolicznościową lub rezerwując noclegi w...
 • Wielkanoc 2016

  Wielkanoc 2016 w Holiday Inn w Józefowie
 • WALENTYNKI :: FRANCUSKI TYDZIEŃ W HOLIDAY INN!

  Tydzień francuski w Holiday Inn w Józefowie :: 8 - 16 lutego 2016 :: Poczuj się w walentynki jak w mieście miłości!