Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warszawa Józefów

Telimeny 1, 05-420 Józefów
www.holiday.aquila.pl

Kontakt do obiektu

Sylwia Kociszewska Marketing & PR Manager 22 77...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 400 os.
bankiet 240 os.
nocleg 322 os.
Widok

Holiday Inn Warszawa Józefów wdraża program do sprzedaży konferencji

Data aktualności: 01-08-2014

 • Holiday Inn Warszawa Józefów wdraża program do sprzedaży konferencji - Holiday Inn Warszawa Józefów
  Hotel konferencyjny w podwarszawskim Józefowie rozpoczął wdrożenie programu do sprzedaży konferencji i bankietów oraz do zarządzania obsługą sal i eventów - Horeca Idea.

  System, stworzony przez firmę Idea Profit, ma na celu usprawnienie pracy działu sprzedaży. Hotel stawia na najwyższą jakość obsługi klientów eventowych, a CRM programu ma pomóc w osiągnięciu założonych celów.
   
  Należący do największej na świecie sieci hotelowej InterContinental Hotels Group - Holiday Inn Warszawa Józefów - dysponuje 11 nowocześnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, mieszczącymi od 25 do 400 osób. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 313 miejsc w 148 pokojach. Atutem hotelu jest rozbudowana oferta rekreacyjna, na którą składają się: pole golfowe, park linowy, minigolf, basen z jacuzzi i saunami oraz luksusowe centrum spa.

Oferty specjalne

 • IHG® Business Rewards Double Play Promotion

  IHG® Business Rewards to wyjątkowy program lojalnościowy dla organizatorów konferencji. Wymieniaj punkty na nagrody rzeczowe, karty podarunkowe lub noclegi w ponad 4 700 hotelach na całym świecie. Organizując szkolenie, konferencję, imprezę okolicznościową lub rezerwując noclegi w...
 • Wielkanoc 2016

  Wielkanoc 2016 w Holiday Inn w Józefowie
 • WALENTYNKI :: FRANCUSKI TYDZIEŃ W HOLIDAY INN!

  Tydzień francuski w Holiday Inn w Józefowie :: 8 - 16 lutego 2016 :: Poczuj się w walentynki jak w mieście miłości!