Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Alter

Grodzka 30, 20-112 Lublin
www.hotelalter.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dariusz Kononowicz Manager +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Alter

Hotel Alter w Lublinie zostanie otwarty w lipcu 2014 r.

Data aktualności: 16-06-2014

 • Hotel Alter w Lublinie zostanie otwarty w lipcu 2014 r. - Hotel Alter
  Pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Lublinie ruszy latem 2014 roku. Aktualnie w obiekcie znajdującym się przy ul. Grodzkiej trwają ostatnie prace związane z wyposażeniem wnętrz.
   
  Jak informują przedstawiciele inwestora, Hotel Alter to miejsce, które powstało z myślą o gościach ceniących sobie luksus, najwyższą jakość i wygodę. Obiekt ma też szansę przyciągnąć pasjonatów historii - znajdzie się w nim wiele zabytkowych eksponatów o unikalnej wartości muzealnej.
   
  Konferencje w salach z historią
   
  Do dyspozycji organizatorów spotkań Hotel Alter odda dwie sale konferencyjne. Większa będzie w stanie pomieścić do 80 osób w układzie teatralnym i 48 osób przy stole. Mała sala konferencyjna będzie przeznaczona na spotkania o bardziej kameralnym charakterze - pomieszczenie mieści do 10 osób. Obie sale zostały wyposażone w sprzęt multimedialny i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Co ciekawe, jednym z elementów ich wystroju będzie oryginalny, XIV-wieczny fragment fundamentu muru miejskiego.
   
  W przerwie odbywających się w obiekcie wydarzeń ich uczestnicy będą mogli napić się kawy lub zjeść lunch. Hotelowa restauracja będzie serwowała dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a jej menu będzie zmieniało się wraz z porami roku. Specjalnością lokalu mają być mięsa i ryby przygotowane techniką sous vide, a dodatkową atrakcją dla gości będzie specjalna ekspozycja prezentująca historię ceramiki. 
   
  Nocleg i wypoczynek w Lublinie
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Alter złoży się 13 pokoi - Apartament Piotra Bonieckiego, Salon Grodzki, 5 pokoi luksusowych i 6 pokoi dwuosobowych. Każdy pokój jest klimatyzowany i posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście obiektu będą też mieli okazję skorzystać ze znajdującego się w piwnicach hotelu Centrum Wellness & Spa. Znajdą się w nim: basen z kurtyną wodną, gejzerem i hydromasażem, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa oraz gabinet kosmetyczny, w którym wykonywane będą zabiegi i masaże.