Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Antonio Conference Skarbimierz

Motoryzacyjna 2, Skarbimierz Osiedle, 49-300 Brzeg
www.hotelantonio.eu/biznes/hotel

Zapytaj o dostępność i cenę

Dagmara Kłosińska 50972...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Antonio Conference Skarbimierz

Integracja na sportowo podczas konferencji w Hotelu Atrium

Data aktualności: 04-08-2014

 • Integracja na sportowo podczas konferencji w Hotelu Atrium - Hotel Antonio Conference Skarbimierz

  Trzygwiazdkowy Hotel Atrium znajduje się w Skarbimierzu, w odległości 43 km od Opola i Wrocławia oraz 8 km od autostrady A4. Posiada profesjonalne sale konferencyjne i szczyci się swoim zapleczem sportowym, świetnym na relaks podczas szkoleń i integrację firmową.

   

  Konferencje na Opolszczyznie

   

  Hotel dysponuje 2 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Główna sala ma 390 mkw. powierzchni i mieści 300 osób w ustawieniu kinowym i 200 osób na bankiecie. Sala ta może zostać podzielona na dwie mniejsze, mieszczące 210 i 110 osób kinowo. Najmniejsza sala nadaje się na szkolenia dla 30 osób.
  Sale są nowocześnie urządzone i wyposażone, posiadają ekrany, flipcharty, projektory multimedialne oraz nagłośnienie. Sala główna połączona jest z urokliwym atrium, doskonałym na odpoczynek pomiędzy wykładami. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na 102 miejsca.
   

   Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa  Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa  

   

  Zaplecze noclegowe i gastronomiczne

   

  Hotel oferuje zakwaterowanie dla 96 osób w 46 komfortowo urządzonych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, biurko, telewizor i bezprzewodowy Intenet. Restauracja Steak & Grill specjalizuje się w stekach i kuchni nowoczesnej, ale szef kuchni Szymon Łozowy zapewnia, że sprosta każdemu wyzwaniu. Szef kuchni w swojej pracy kieruje się mottem: „Profesjonalnie i nowocześnie, a jednocześnie prosto i naturalnie”.


  Atrakcje na konferencje i integrację firmową

   

  Hotel Atrium szczyci się swoim zapleczem sportowym. Składają się na nie: 2 boiska do gry w baseball, 2 korty tenisowe, strefa wellness z dwoma saunami (parową i suchą) oraz słoneczna łączka. Wkrótce uruchomiona zostanie również siłownia i zajęcia fitness oraz strefa SPA, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów regeneracyjnych i masażu dla sportowców. Hotel planuje również budowę zadaszonych kortów, hali do squasha i dużego, zewnętrznego grilla.
   

  Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa   Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa   Hotel Atrium Skarbimierz sale konferencyjne Opolszczyzna integracja firmowa sportowa

  Hotel wraz z Atrium Baseball & Sport był w lipcu organizatorem Mistrzostw Little League 2014 Regionu Europy i Afryki w softballu. W wydarzeniu wzięło udział 160 osób (z kilku krajów - Holandii, Czech, Włoch, Niemiec, Polski), które miały zapewnione 3 posiłki, nocleg (96 osób) i ciekawe atrakcje – dyskotekę, karaoke i grill.
  Dla grup zorganizowanych, które biorą udział w szkoleniach i integracji, oferowane są ponadto projekcje i zawody rozgrywane na ekranach, live cooking i inne zajęcia integracyjne.