Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Artus *** Prestige Spa Karpacz

Wilcza 9, 58-540 Karpacz
www.hotelartus.pl

Kontakt do obiektu

Małgorzata Gadomska kierownik recepcji 075 7...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 190 os.
bankiet 150 os.
nocleg 112 os.
Widok

Nowa sala konferencyjna i dodatkowe atrakcje dla gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa sala konferencyjna i dodatkowe atrakcje dla gości - Hotel Artus *** Prestige Spa Karpacz

  Już w grudniu 2012 r. w trzygwiazdkowym hotelu w Karpaczu pojawi się nowa sala konferencyjna o powierzchni 74 mkw., przeznaczona dla 50 osób. W obiekcie funkcjonować będą również klub nocny, kręgielnia, salon gier, sala fitness oraz boiska do gry w squasha i w cubeball.

   

   

   

   

   


  W grudniu 2012 r. w nowo dobudowanej części Hotelu Artus przybędzie nam nowa – trzecia sala konferencyjna. Pomieszczenie będzie miało 74 mkw. i pomieści maksymalnie 50 osób. Rozbudowywana jest również restauracja - po zakończeniu prac lokal będzie w stanie przyjąć 164 gości. Ponadto zwiększeniu ulegnie nasza baza noclegowa - zyskamy 70 dodatkowych miejsc noclegowych w 27 komfortowo wyposażonych pokojach typu Deluxe, Superior, Studio Rodzinne i Standard. To jednak nie wszystkie udogodnienia jakie przygotowaliśmy z myślą o Gościach naszego hotelu. W grudniu uruchomione zostaną również klub nocny z czterotorową kręgielnią i salonem gier, nowoczesna sala fitness, boisko do gry w squasha i boisko do gry w cubeball. Z kolei na kwiecień 2013 r. planujemy otwarcie kompleksowo wyposażonego Centrum Fizjoterapii - zapowiada dyrektor obiektu.

  Na chwilę obecną Hotel Artus posiada dwie sale konferencyjne: Sala Karkonoska o powierzchni 258 mkw. mieści do 190 osób, natomiast kameralna sala Artus - o powierzchni 52 mkw. - jest przeznaczona do obsługi konferencji z udziałem do 30 uczestników. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny, m.in. ekran, flipchart, łącze internetowe rzutnik multimedialny, nagłośnienie oraz odtwarzacz DVD i CD. Istotnym elementem atrakcyjności pobytu w Hotelu Artus Prestige Spa uczestników konferencji jest szczególna dbałość o wysoki poziom świadczonych usług gastronomicznych.

  Trzygwiazdkowy Hotel Artus Prestige Spa położony jest na Wilczej Porębie, najbardziej wysuniętej w stronę Śnieżki dzielnicy Karpacza. Poza wspomnianymi wcześniej udogodnieniami na terenie hotelu mieszczą się: Sala Kominkowa, Sala Klubowa z bilardem, kompleks basenowy z zapleczem Spa, boisko sportowe do gry w siatkówkę i koszykówkę, Sala Fitness oraz Chata Grillowa.

  źródło: www.hotelartus.pl