Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Atut

Toruńska 27, 62-563 Licheń Stary
www.hotelatut.pl

Kontakt do obiektu

Anna Trzeciak +4863...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 100 os.
bankiet 350 os.
nocleg 336 os.
Widok

Hotel Atut zmodernizował salę konferencyjną

Data aktualności: 02-12-2013

 • Hotel Atut zmodernizował salę konferencyjną - Hotel Atut
  W ostatnim czasie trzygwiazdkowy Hotel Atut w Licheniu Starym dokonał modernizacji znajdujących sie w nim pomieszczeń. W ich efekcie odnowiona i powiększona została jedna z sal konferencyjnych, która może obecnie pomieścić do 80 osób.
   
  Mieszcząca się w Hotelu Atut Sala Błękitna A została powiększona o 48 mkw. Dzięki temu sala konferencyjna, która do niedawna miała 24 mkw., liczy sobie obecnie 72 mkw. powierzchni i może pomieścić do 80 osób.
   
  To nie jedyna innowacja, jaka miała ostatnio miejsce w obiekcie konferencyjnym w Licheniu. W kwietniu 2013 r. do dyspozycji gości Hotelu Atut oddano powiększoną salę restauracyjną. Jej powierzchnia wynosi obecnie 637 mkw. Rozbudowa lokalu znacznie zwiększyła możliwości aranżacyjne sali.
   
  Największe centrum konferencyjne w Wielkopolsce
   
  Hotel Atut specjalizuje się w organizacji konferencji, sympozjów, szkoleń, kursów, pobytów motywacyjnych i imprez integracyjnych. Obiekt przekazuje do dyspozycji organizatorów spotkań 9 sal konferencyjnych, które łącznie mogą pomieścić 600 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane, posiadają możliwością zaciemnienia i są wyposażone w profesjonalny sprzęt konferencyjny. Pomieszczenia posiadają też stały dostęp do internetu i podobnie jak cały hotel objęte są siecią WiFi. W obiekcie istnieje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji. Dodatkowo hotel dysponuje 2 namiotami na terenie zewnętrznym. Większa hala namiotowa posiada 450 mkw. powierzchni i może ona pomieścić nawet do 600 osób. Mniejszy namiot wiekości 64 mkw. jest idealnym rozwiązaniem dla grupy do 50 osób.

   

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Kapitańska biesiada

  Letnia pogoda, bliskość jezior i menu pełne świeżych ryb może byc początkiem wspaniałej żeglarskiej pogody na lądzie. KAPITAŃSKA UCZTA I KAPITALNA ZABAWA W CHACIE GRILLOWEJ "RUSZTOWNIA" Na zyczenie zorganizujemy akcenty marynarskie, występ zespołu muzycznego, tematyczne zabawy i inne atrakcje......