Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aurora SPA & Wellness

Boh. Warszawy 17, 72-500 Międzyzdroje
www.hotel-aurora.pl

Kontakt do obiektu

Emilia Żurek Specjalista ds. Sprzedaży 60523...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 460 os.
bankiet 260 os.
nocleg 216 os.
Widok

Rusza modernizacja czterogwiazdkowego hotelu na konferencje nad morzem

Data aktualności: 28-02-2013

 • Rusza modernizacja czterogwiazdkowego hotelu na konferencje nad morzem - Hotel Aurora SPA & Wellness
  Już wiosną 2013 r, położony bezpośrednio przy promenadzie w Międzyzdrojach hotel przejdzie znaczącą modernizację, w efekcie której zmieni się jego zaplecze gastronomiczne oraz inne znajdujące się w nim pomieszczenia.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak informuje serwis Horecanet, w przedwojennej części budynku zainstalowana zostanie klimatyzacja, natomiast łazienki poddane zostaną generalnemu remontowi i przebudowie. Powstanie też Wyspa Piratów - dedykowane najmłodszym miejsce zabaw w części basenowej. Kolejnym etapem prac będzie odnowienie elewacji budynku. Wraz z nadejściem wiosny swoją historyczną nazwę, Miramare, odzyska działająca od 1898 r. hotelowa restauracja. Mieszczący się na parterze budynku lokal specjalizuje się w łączeniu elementów kuchni polskiej z pierwiastkami innych tradycji kulinarnych ze specjalnym uwzględnieniem dań wegetariańskich oraz specjałów z ryb i owoców morza. W mieszczącej do 80 osób sali restauracyjnej z widokiem na molo z powodzeniem organizowane mogą być spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne i okolicznościowe.
   
  Na potrzeby konferencji, szkoleń oraz eventów Aurora Spa & Wellness Hotel oferuje pięć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, które można łączyć i dzielić w zależności od indywidualnych potrzeb. Największe pomieszczenie jest w stanie pomieścć 462 osobt, a najmniejsze - 34. Sale wyposażone są m.in. w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, klimatyzację, internet bezprzewodowy, nagłośnienie oraz sprzęt do wideokonferencji. Hotel zajmuje się również organizacją imprez integracyjnych oraz eventów. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu oferta przerw kawowych oraz menu obiadowego i kolacyjnego może być dostosowana do indywidualnej wizji organizatorów konferencji.
   
  Na zaplecze noclegowe Aurora Spa & Wellness Hotel składa się 77 pokoi dwuosobowych, 8 pokoi trzyosobowych, 7 pokoi jednoosobowych oraz 6 apartamentów z dostępem do bezprzewodowego internetu. Jedną z atrakcji dla uczestników odbywających się w obiekcie konferencji jest jego zaplecze SPA & Wellness z największym w Międzyzdrojach basenem a także gabinetami odnowy biologicznej, sauną suchą i jacuzzi. Hotel posiada własny parking mieszczący 60 samochodów.
   
  Dodatkowych informacji na temat oferty konferencyjnej hotelu udzielają pracownicy jego Działu Sprzedaży - Katarzyna Tyszkiewicz, tel. 603 965 000, e-mail: k.tyszkiewicz@hotel-aurora.pl oraz Emilia Żurek, tel. 605 230 070, e-mail: e.zurek@hotel-aurora.pl.
   
  źródło: Horecanet