Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Austeria Conference & Spa

Bema 32, 87-720 Ciechocinek
www.hotelausteria.pl

Kontakt do obiektu

Sandra Przybysz sp. ds. sprzedaży 663 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 600 os.
bankiet 220 os.
nocleg 136 os.
Widok

Nowy manager hotelu konferencyjnego w Ciechocinku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy manager hotelu konferencyjnego w Ciechocinku - Hotel Austeria Conference & Spa

  We wrześniu 2012 r. stanowisko managera trzygwiazdkowego hotelu Austeria objęła Anna Cichowicz-Borowska, która z branżą hotelarską zawodowo związana jest od 6 lat.
   

   

   

   

    

   


  Cichowicz-Borowska do lipca 2012 r. pełniła funkcję Kierownika Marketingu i Sprzedaży w Hotelu Villa Park Ciechocinek. Wcześniej przez prawie 3 lata była marketing managerem i  p.o. dyrektora hotelu Pałacu Targon. W latach 2008-2009 była kierownikiem marketingu i sprzedaży w Klinice Uzdrowiskowej Pod Tężniami w Ciechocinku. - Nawiązywanie doskonałych relacji z klientem, dbanie o jego komfort i zadowolenie, wysoka jakość obsługi i oferowanych usług, są dla mnie, obok realizacji zakończonych sukcesem planów sprzedaży, najważniejsze. Nowe doświadczenie, jakim jest zarządzanie najnowszym hotelem w Ciechocinku, to ogromne wyzwanie, któremu mam nadzieję sprostać i wierzę, że wraz z całym zespołem będziemy współtworzyć sukces Hotelu Austeria – mówi Anna Cichowicz-Borowska.

  Nowa manager Austeria Conference & Spa jest absolwentką informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła również studia podyplomowe na kierunku marketing i zarządzanie na tej samej uczelni. Prywatnie ceni sobie podróże, literaturę i dobre kino.

  źródło: www.konferencje.pl

Oferty specjalne