Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane
www.hotelbelvedere.pl

Kontakt do obiektu

Bożena Jakubiak Sales director 18 20...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 700 os.
bankiet 400 os.
nocleg 500 os.
Widok

Hotel Belvedere w Zakopanem będzie miał największą salę konferencyjną na Podhalu

Data aktualności: 13-05-2014

 • Hotel Belvedere w Zakopanem będzie miał największą salę konferencyjną na Podhalu - Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane
  W należącym do Grupy Trip hotelu w Zakopanem powstaje sala konferencyjna im. Ignacego Paderewskiego. Ma to być największe i najnowocześniejsze pomieszczenie konferencyjne na całym Podhalu.
   
  Przestronna, bo licząca 700 mkw. powierzchni konferencyjnej sala pomieści 700 osób w układzie teatralnym. Pomieszczenie nie będzie mieć filarów i będzie miało  5,5 metra wysokości. Sala będzie połączona z powierzchnią wystawienniczą i przestrzeniami bankietowymi przygotowanymi dla 1100 osób. Wyposażona w najwyższej klasy sprzęt konferencyjny ma dać nowe możliwości w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, pokazów i koncertów pod Tatrami. Pomieszczenie zostanie oddane do użytku jesienią 2014 roku.
   
  Hotel Belvedere w Zakopanem oferujegościom 350 miejsc noclegowych w 175 pokojach. W obiekcie funkcjonuje rozbudowane zaplecze gastronomiczne - 3 restauracje, kawiarnia oraz 2 bary. W hotelu znajdują się również centrum wodno-termalne i centrum Wellness & Spa.

Oferty specjalne