Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

Droga do Białego 3, 34-500 Zakopane
http://www.belvederehotel.pl/

Kontakt do obiektu

Bożena Jakubiak Sales director 18 20...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 700 os.
bankiet 400 os.
nocleg 500 os.
Widok

Szymon Kukulski objął stanowisko dyrektora generalnego Grupy Trip

Data aktualności: 18-03-2016

 • Szymon Kukulski objął stanowisko dyrektora generalnego Grupy Trip - Hotel Belvedere Resort & SPA Zakopane

  Grupa Trip, do której należą trzy prestiżowe hotele w Zakopanem ma nowego dyrektora generalnego. Od 1 lutego br. stanowisko to objął Szymon Kukulski.

   

  Stworzenie stanowiska dyrektora generalnego zakopiańskich hoteli Grupy Trip to jeden z pierwszych poważnych kroków zrealizowanych w ramach nowej strategii, której celem jestpodniesienie standardów obsług, sprzedaży i promocji we wszystkich trzech hotelach.Nowy dyrektor w Grupie Trip, Szymon Kukulski od 1999 roku był dyrektorem pięciogwiazdkowego hotelu Litwor i restauracji hotelowej Koneser. Z branżą hotelarską związany jest od 20 lat.

   

  W Zakopanem funkcjonują trzy hotele należąco do Grupy Trip: pięciogwiazdkowy hotel Litwor z popularną i docenianą restauracją Koneser, trzygwiazdkowy hotel Czarny Potok oraz czterogwiazdkowy hotel Belvedere Resort & Spa. Każdy z obiektów oferuje komfortowe i nowoczesne sale konferencyjne oraz wygodne i stylowe pokoje. Co więcej, hotel Belvedere jest jednym z największych hoteli konferencyjnych w mieście – oferuje 12 sal, w tym największą dla 700 osób.

Oferty specjalne