Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Kontakt do obiektu

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 130 os.
bankiet 120 os.
nocleg 117 os.
Widok

Ruszył hotel konferencyjny, do którego wjedziesz samochodem

Data aktualności: 05-02-2013

 • Ruszył hotel konferencyjny, do którego wjedziesz samochodem - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

  Prawdopodobnie już na początku kwietnia 2013 r. nastąpi oficjalne otwarcie nowego hotelu w miejscowości Kępa niedaleko Sochocina. Jak informują przedstawiciele obiektu, ośrodek jest już w pełni przygotowany do przyjmowania gości i organizowania imprez zarówno sportowych jak i wszelkiego rodzaju eventów.

   

   

   

   

   


  W uruchomionym pod koniec grudnia 2012 r. obiekcie znajdują się trzy w pełni klimatyzowane sale konferencyjne na 70 osób, które dzięki mobilnym ścianom można połączyć w jedno duże pomieszczenie mogące pomieścić do 300 osób. Każda z sal została wyposażona w ekran, rzutnik i nagłośnienie, a dzięki dużym drzwiom możliwy jest do niej wjazd samochodem. W  ostatnim czasie Hotel BoniFaCio Spa & Sport podjął współpracę z firmą LR Centrum, przedstawicielem brytyjskich marek Jaguar i Land Rover. W ramach partnerstwa na terenie hotelu będą prezentowane najnowsze modele samochodów. "Firmom, przyświecają podobne cele i priorytety. Zarówno Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort, jak i partnerskie firmy Jaguar i Land Rover, łączą w sobie niezależność, wysoki standard, innowacyjność w podejściu do świata i do klienta. Stąd pomysł by stworzyć coś wspólnie i podjąć nowe wyzwania" - napisano w komunikacie prasowym obiektu.

  10-hektarowa polana, na której usytuowany jest hotel, a także okalające ją lasy dadzą możliwość organizacji zajęć teambuildingowych. Pod okiem animatorów hotelu uczestnicy warsztatów będą mogli nie tylko wzmacniać swoją tężyznę fizyczną, ale także zdobywać wiedzę i umiejętności z zakresu polepszenia komunikacji w zespole, zarządzania procesami czy rozwiązywania problemów.

  Hotel BoniFaCio Spa & Sport Resort odda do dyspozycji gości 45 pokoi, dwie restauracje, antresolę klubową ChillOut, sale dla dzieci, oraz centrum spa & wellness z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. Goście hotelu BoniFaCio będą mogli skorzystać z kompleksowej opieki specjalistów, trenerów fitness, masażystów, kosmetyczek, a także animatorów, którzy zapewnią rozrywkę maluchom. - Zauważyliśmy, że w Polsce zaczyna kształtować się trend, obecny już na Zachodzie, polegający na łączeniu wyjazdów firmowych z integracją rodzinną. Jest to według nas ważna informacja dla korporacji, chcących wynagrodzić swoich pracowników lub kluczowych klientów ekskluzywnym wyjazdem. Często potrzeba spędzenia dobrze zorganizowanego czasu z dziećmi jest silniejsza od wszystkich atrakcji oferowanych podczas imprezy – mówi Łukasz Adamowicz, Dyrektor Działu Incentive BFC. W czasie gdy dorośli będą pochłonięci szkoleniami, dzieci również nie będą narzekały na nudę. Z myślą o nich opracowany został specjalny program animacyjny, tożsamy z ideą hotelu, zakładający aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. - Zajęcia sportowe, uzupełnione o elementy edukacyjne, będą prowadzone w małych grupach zarówno na terenie ośrodka, jak i w bezpośredniej okolicy. Będziemy dostosowywać je odpowiednio do pory roku, tak aby nasi mali goście nigdy się nie nudzili – mówi Tomasz Roszkiewicz, ekspert z zakresu animacji i zabaw interaktywnych dla dzieci.

  W wybranych przez siebie godzinach rodzice będą mogli dołączyć do swoich dzieci i wspólnie korzystać z infrastruktury hotelowej lub uroków okalającej ośrodek przyrody. Bliskość rzeki Wkry daje możliwość wybrania się na kajaki. Z kolei duża powierzchnia rekreacyjna wokół hotelu umożliwi organizację wycieczek rowerowych, jazd off-road, lotów szybowcem lub balonem, rejsów skuterami wodnymi i łodziami hybrydowymi, a także grę w mało znane jeszcze w Polsce dyscypliny sportowe, takie jak krykiet czy football amerykański.

  źródło: Hotel BoniFaCio SPA&Sport Resort