Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort

Kępa, 09-110 Kępa
www.hotelbonifacio.pl

Kontakt do obiektu

Wojciech Żbik Account Manager 664 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 130 os.
bankiet 120 os.
nocleg 117 os.
Widok

Hotel już skategoryzowany

Data aktualności: 21-06-2013

 • Hotel już skategoryzowany - Hotel Bonifacio Spa & Sport Resort
  Hotel konferencyjny w Kępie koło Sochocina informuje, że pomyślnie przeszedł kategoryzację. Zgodnie z planem, otrzymał cztery gwiazdki.
   
   
   
   
   
   
   
  Hotel BoniFaCio SPA&Sport Resort przyjmuje już gości, chociaż wielkie otwarcie zaplanowano na 29 i 30 czerwca 2013 r.. Znajdujący się niedaleko Warszawy obiekt oddaje do dyspozycji gości 45 komfortowo wyposażonych pokoi, dwie restauracje, antresolę klubową, sale dla dzieci, oraz centrum SPA z ofertą relaksacyjną i kosmetyczną. 
   
  Jest to również hotel konferencyjny,wyposażony w klimatyzowane sale konferencyjne z ruchomymi ścianami, dzięki którym można uzyskać jedną dużą powierzchnię na 300 osób lub do trzech osobnych z możliwością udziału w zajęciach 70 osób w każdej. Duże drzwi zewnętrzne przygotowane są do wjazdu samochodu do Sali. Każda z sal wyposażona jest w ekran, rzutnik, nagłośnienie. Istnieje również możliwość wynajęcia kabin do tłumaczeń symultanicznych.