Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
www.hotelboss.pl

Kontakt do obiektu

Paweł Tolak Specjalista ds. Marketingu 22 51...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 560 os.
bankiet 500 os.
nocleg 280 os.
Widok

BOSS bada trendy na rynku konferencji

Data aktualności: 02-07-2013

 • BOSS bada trendy na rynku konferencji - Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

  Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe BOSS przeprowadziło analizę ilości spotkań biznesowych w pierwszym półroczu 2013 r.. Konferencji było więcej niż w roku ubiegłym, ale były nieco mniejsze.

   

   

   

   

   

   

  Przedstawiciele mieszczącego się w Warszawie Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego BOSS postanowili porównać wyniki z I połowy 2012 r. z sytuacją z ostatnich sześciu miesięcy. Okazało się, że od stycznia do końca czerwca 2012 r. w obiekcie zorganizowano 379 spotkań biznesowych. W tym samym okresie 2013 r. było ich aż 412. Miesiącem, cieszącym się największym zainteresowaniem, tak jak w poprzednim roku, okazał się marzec. Podczas tych 31 dni, w 2012 r., odbyło się w hotelu 85 spotkań biznesowych, a w czasie zakończonego właśnie pierwszego półrocza 79. Najczęstszą ich formą były szkolenia, zazwyczaj połączone z zajęciami integracyjnymi. W pierwszej połowie 2012 r. spotkania korporacyjne organizowane były średnio na 51 osób, w tym roku wskaźnik ten wyniósł 46.

  Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel BOSS oferuje jedno z największych zapleczy biznesowych w województwie mazowieckim. Do dyspozycji gości oddaje 17 klimatyzowanych, w pełni wyposażonych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 1100m2. Największa z nich pomieści nawet 400 osób.

   

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • CZERWCOWY BOSS - specjalna promocyjna cena pakietów konferencyjnych

  CZERWCOWY BOSS - specjalna promocyjna cena pakietów konferencyjnych Oferujemy: Salę konferencyjną Letni lunch w formie bufetu Dwie przerwy kawowe Bezpłatny parking i internet Koszt pakietu wynosi 99 zł.
 • LATO Z BOSSEM - Wakacyjna promocja konferencyjna

  LATO Z BOSSEM - Wakacyjna promocja konferencyjna Jeżeli zorganizujecie Państwo konferencję lub szkolenie w lipcu lub w sierpniu w Hotelu Boss*** to z naszej strony otrzymacie Państwo pakiet konferencyjny w cenie 79 zł za osobę i – jeżeli całkowity koszt konferencji przekroczy 20 tys. zł...