Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
www.hotelboss.pl

Kontakt do obiektu

Paweł Tolak Specjalista ds. Marketingu 22 51...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 560 os.
bankiet 500 os.
nocleg 280 os.
Widok

Hotel Boss odnowił centrum konferencyjne

Data aktualności: 29-08-2013

 • Hotel Boss odnowił centrum konferencyjne - Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe
  W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Hotel Boss, zlokalizowanym w warszawskiej dzielnicy Wawer, zakończono pierwszy etap prac modernizacyjnych. Przebudowa objęła restaurację hotelową Malinowa, sale konferencyjne oraz pokoje.
   
  Restauracja Malinowa to ekskluzywna, klimatyzowana sala o powierzchni niemal 300 mkw., przeznaczona na ok. 150 osób. To idealne miejsce dla organizacji każdego rodzaju spotkań. Przez niemal dwadzieścia lat odwiedziło ją ok. 100 tysięcy gości weselnych i uczestników innych uroczystości rodzinnych oraz wielu przedstawicieli świata biznesu. - Przebudowa Restauracji Malinowej to początek procesu modernizacji Hotelu BOSS. Zależało nam na odświeżeniu wnętrza tej części obiektu jako pierwszej, ponieważ to jedno z ulubionych miejsc zarówno naszych gości biznesowych, jak i turystów indywidualnych - mówi Bożenna Wygonowska, właścicielka Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Hotel BOSS.
   
  Modernizacja sal konferencyjnych
   
  Prace modernizacyjne objęły wymianę podłóg i mebli, przebudowę sufitów, a także zmianę oświetlenia zarówno w restauracji, jak i w dwóch przylegających do niej salach Kryształowej i Szafirowej. Nowe wnętrza będą utrzymane w jasnej, beżowej tonacji. Ponadto wybudowano dodatkowy bufet oraz stację live cooking, dzięki której na oczach gości będą powstawać pyszne potrawy kuchni polskiej i europejskiej, a wszystko pod czujnym okiem Mistrza Mariusza Okrasy. Autorką projektu jest Anna Łaszkiewicz z pracowni BLOK z Krakowa. Drugim ważnym etapem modernizacji jest montaż klimatyzacji w pokojach. Proces ten dobiega końca i wkrótce wszystkie pokoje w hotelu będą klimatyzowane. W najbliższej przyszłości planowana jest również zmiana wystroju głównego lobby.
   
  Idealne miejsce na konferencje
   
  Obecnie, oprócz 136 pokoi (275 miejsc noclegowych), hotel udostępnia 17 klimatyzowanych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1135 m2, pięknie zagospodarowany teren zielony, który otacza klimatyczną, drewnianą Karczmę Góralską oraz stylową Chatę Grillową z autentycznym paleniskiem wewnątrz. W głównym budynku hotelu, na poziomie -1, znajduje się Klub Retro, który również został odświeżony latem 2013 r. Jest to wyjątkowe pomieszczenie, o powierzchni 350 mkw., nawiązujące wystrojem do szalonych lat dwudziestych, gdzie goście mogą korzystać m.in. z torów bowlingowych, stołów do gry w piłkarzyki oraz cymbergaja.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • CZERWCOWY BOSS - specjalna promocyjna cena pakietów konferencyjnych

  CZERWCOWY BOSS - specjalna promocyjna cena pakietów konferencyjnych Oferujemy: Salę konferencyjną Letni lunch w formie bufetu Dwie przerwy kawowe Bezpłatny parking i internet Koszt pakietu wynosi 99 zł.
 • LATO Z BOSSEM - Wakacyjna promocja konferencyjna

  LATO Z BOSSEM - Wakacyjna promocja konferencyjna Jeżeli zorganizujecie Państwo konferencję lub szkolenie w lipcu lub w sierpniu w Hotelu Boss*** to z naszej strony otrzymacie Państwo pakiet konferencyjny w cenie 79 zł za osobę i – jeżeli całkowity koszt konferencji przekroczy 20 tys. zł...