Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa
www.hotelboss.pl

Kontakt do obiektu

Paweł Tolak Specjalista ds. Marketingu 22 51...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 560 os.
bankiet 500 os.
nocleg 280 os.
Widok

Letnie konferencje w hotelu Boss profesjonalnie, atrakcyjnie i tanio

Data aktualności: 22-06-2015

 • Letnie konferencje w hotelu Boss profesjonalnie, atrakcyjnie i tanio - Hotel Boss Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe

  Wybór odpowiedniego miejsca na konferencje to nie lada zadanie. Ma być blisko, ale zacisznie i komfortowo, a jednocześnie atrakcyjnie, najlepiej z dużą ilością sal do wyboru. I oczywiście tanio. Niemożliwe? Jak najbardziej możliwe - w hotelu Boss pod Warszawą!


  Jeszcze w granicach Warszawy, ale już poza zgiełkiem miasta, w miedzeszyńskich lasach znajduje się hotel Boss, którego przeznaczeniem jest organizacja konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz bankietów. Otoczenie sprzyja skupieniu i aktywnemu wypoczynkowi, a lokalizacja - z dobrym dojazdem do centrum -pozwala na sprawny powrót do pracy.


  Sale konferencyjne pod Warszawą


  Organizatorzy spotkań mają w czym wybierać. Zaplecze konferencyjne hotelu Boss świetnie oddaje powiedzenie „od koloru do wyboru”, i to w sensie dosłownym. Obiekt dysponuje 17 salami konferencyjnymi o nazwach takich jak Szafirowa, Turkusowa, Rubinowa, czy Złota. Ich łączna powierzchnia o ponad 1100 mkw. Największa z nich jest Szafirowa – pomieści jednocześnie 270 osób w ustawieniu teatralnym. Następna pod względem wielkości jest Kryształowa – pomieści w tym samym ustawieniu 110 osób. Pozostałe sale pomieszczą od 90 do 16 osób. Niektóre z sal można łączyć, dzięki czemu w hotelu Boss może odbyć się event nawet dla 560 gości.

  Hotel Boss Warszawa sale konferencyjneHotel Boss Warszawa sale konferencyjne
  Obecnie w hotelu Boss obowiązuje letni pakiet konferencyjny, dzięki któremu jest taniej. Mianowicie konferencja bez noclegu, za to z dwiema przerwami kawowymi, kosztuje jedynie 79 zł, a z noclegiem i całodziennym wyżywieniem 199 zł. A jeśli któryś z organizatorów ponownie wybierze hotel Boss na swoją konferencję jeszcze e 2015 roku, wynajem sali konferencyjnej dostanie gratis!


  Piknik, grill i kajaki… w Warszawie!  Zaplecze gastronomiczne hotelu także jest przygotowane na organizację przyjęć oraz bankietów. Restauracja Malinowa, której sala mierzy 300 mkw. pomieści 230 osób, lecz po połączeniu z salą Kryształową i Szafirową nawet 500. Ponadto, hotel udostępnia również Karczmę Góralską, mieszczącą do 90 osób i Chatę Grillową z paleniskiem, w której pomieści się 30 osób. Obok kuchni hotelu Boss nie można przejść obojętnie – dania są autorstwa Mariusza Okrasy, bardzo docenianego w środowisku kucharzy. Zaplecze noclegowe hotelu to 269 miejsc w 136 pokojach i apartamentach. Co więcej, hotel zapewnia darmowe miejsca parkingowe dla 250 aut.
  Jednak hotel Boss to nie tylko hotel. To również otaczające go tereny zielone, które doskonale nadają się do organizowania pikników oraz wspólnego grillowania. Są boiska, a w ofercie letniej także możliwość pogrania w tenisa, squasha, jazdy konnej, skorzystania z strzelnicy czy zorganizowania spływu kajakowego. Zatem można bez wyrzutów sumienia przyznać, że miejsce to spełnia oczekiwania każdego klienta.
   

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • CZERWCOWY BOSS - specjalna promocyjna cena pakietów konferencyjnych

  CZERWCOWY BOSS - specjalna promocyjna cena pakietów konferencyjnych Oferujemy: Salę konferencyjną Letni lunch w formie bufetu Dwie przerwy kawowe Bezpłatny parking i internet Koszt pakietu wynosi 99 zł.
 • LATO Z BOSSEM - Wakacyjna promocja konferencyjna

  LATO Z BOSSEM - Wakacyjna promocja konferencyjna Jeżeli zorganizujecie Państwo konferencję lub szkolenie w lipcu lub w sierpniu w Hotelu Boss*** to z naszej strony otrzymacie Państwo pakiet konferencyjny w cenie 79 zł za osobę i – jeżeli całkowity koszt konferencji przekroczy 20 tys. zł...