Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Kongresowe GROMADA w Krakowie

Orzechowa 11, 30-422 Kraków
http://www.gromada.pl/hotelkrakow

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 2050 os.
bankiet 800 os.
nocleg 429 os.
Widok

Nowoczesne centrum kongresowe w Krakowie ruszy latem 2013 r.

Data aktualności: 17-01-2013

 • Nowoczesne centrum kongresowe w Krakowie ruszy latem 2013 r. - Hotel Centrum Kongresowe GROMADA w Krakowie

  Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu i centrum kongresowego przy ul. Orzechowej w Krakowie ma odbyć się na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2013 r. Jak informuje inwestor będzie to jedno z największych centrów hotelowo-konferencyjnych w Polsce, a zarazem pierwszy hotel Gromady w tym mieście.
   

   

   

    

   


  Centrum konferencyjne Gromada będzie posiadało 5 tys. mkw. powierzchni. W jego skład wejdzie 15 sal konferencyjnych mogących pomieścić w sumie 2150 osób oraz trzy business roomy na 30 osób. Sąsiadujący z centrum hotel odda do dyspozycji gości 220 klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do Internetu, w tym 37 pokoi jednoosobowych, 170 dwuosobowych (w tym cztery typu studio), dziesięć apartamentów oraz trzy pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie pojawią się również restauracja, kawiarnia, lobby bar, zespół saun, siłownia, solarium, salon masażu oraz sklep z pamiątkami. Obiekt będzie przystosowany do przyjęcia gości ze zwierzętami.

  źródło: www.hotelkrakowck.gromada.pl