Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Sosnowiec

Modrzejowska 3, 41-200 Sosnowiec
www.hotelcentrumsosnowiec.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 100 os.
bankiet 30 os.
nocleg 60 os.
Widok

Hotel Centrum Sosnowiec przesuwa datę otwarcia na marzec 2013 r.

Data aktualności: 27-01-2014

 • Hotel Centrum Sosnowiec przesuwa datę otwarcia na marzec 2013 r. - Hotel Centrum Sosnowiec
  Termin oddania do użytku hotelu, mieszczącego się w zabytkowej, 130-letniej kamienicy na rogu ulic Modrzejowskiej i Warszawskiej w Sosnowcu, uległ zmianie.
   
  Jak informują przedstawiciele Hotelu Centrum Sosnowiec, obiekt zostanie oficjalnie otwarty w marcu 2013 roku.
   
  Idealny na konferencje na Śląsku
   
  Na zaplecze konferencyjne Hotelu Centrum złożą się trzy sale konferencyjne, których nazwy (Rosyjska, Austriacka i Pruska) będą nawiązywać do czasów zaborów. Każde z pomieszczeń będzie dostosowane do organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań biznesowych i zostanie wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny. Sale będą mogły pomieścić około 100 osób. Hotel odda do dyspozycji gości 30 pokoi typu Standard i Superior oraz cztery apartamenty. Każdy z nich będzie wyposażony w bezprzewodowy dostęp do internetu. W piwnicach budynku funkcjonować będą Restauracja Warszawska oraz pub, których wystrój ma nawiązywać do czasów 20-lecia międzywojennego.