Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Chopin Bydgoszcz

Chopina 10, 85-092 Bydgoszcz
http://www.hotel-chopin.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 35 os.
bankiet 28 os.
nocleg 24 os.
Widok

Kameralne konferencje w nowo otwartym hotelu Chopin w Bydgoszczy

Data aktualności: 12-06-2015

  • Kameralne konferencje w nowo otwartym hotelu Chopin w Bydgoszczy - Hotel Chopin Bydgoszcz

    Trzynaście pokoi na trzech kondygnacjach i sala konferencyjna dla 35 osób w odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy to oferta hotelu Chopin, który niedawno został otwarty w Bydgoszczy.

     

    Nowo otwarty hotel Chopin to najmniejszy hotel w mieście. Zlokalizowany na bydgoskim śródmieściu, na rogu ulic Chopina i Karłowicza oferuje pokoje i konferencje w trzygwiazdkowym standardzie. Jego lokalizacja to zaleta – bliskość centrum miasta, przy jednoczesnym dostępie do głównych dróg komunikacyjnych. Obiekt dysponuje trzynastoma pokojami, które położone są na dwóch piętrach budynku i poddaszu. Na parterze znajduje się sala jadalna, a w piwnicy sala konferencyjna, która pomieści jednocześnie 35 osób. Sala jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny. Co więcej, przy hotelu znajduje się parking dla gości. Za projekt hotelu odpowiedzialna jest architekt Weronika Musiał.