Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dana Business & Conference

Wyzwolenia 50, 71-500 Szczecin
http://www.hoteldana.pl/

Kontakt do obiektu

Agnieszka Bloch +48 5...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 250 os.
bankiet 150 os.
nocleg 175 os.
Widok

Hotel Dana na konferencje w centrum Szczecina już otwarty!

Data aktualności: 30-11-2015

 • Hotel Dana na konferencje w centrum Szczecina już otwarty! - Hotel Dana Business & Conference

  Sto pokoi, sześć sal konferencyjnych, restauracja, spa i klub muzyczny w hotelu Dana w Szczecinie są już dostępne dla gości. Obiekt został otwarty 27 listopada br.

   

  Czterogwiazdkowy hotel Dana mieści się w byłych Zakładach odzieżowych Dana, u zbiegu ulicy Odzieżowej z aleją Wyzwolenia w Szczecinie. Obiekt jest własnością J.W. Construction. Firma ta jest również jego operatorem.

   

  Hotel, dzięki lokalizacji w centrum miasta i wyposażeniu może stać się znaczącym obiektem na mapie hoteli konferencyjnych Szczecina. Oferuje 360 mkw. powierzchni konferencyjnej, która podzielona jest na sześć sal. Zaplecze noclegowe obiektu to 100 pokoi oraz apartament prezydencki o powierzchni 90 mkw. Ponadto, goście mogą korzystać z restauracji hotelowej, klubu muzycznego oraz usług, jakie oferuje hotelowa strefa spa. Łączna powierzchnia użytkowa hotelu Dana wynosi ok. 4 tys. mkw. Obiekt powstał według projektu amerykańskiej pracowni Low Architects LLC Dallas. Hotel Dana pierwszych gości przyjął 27 listopada br.