Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Lubin

Miroszowicka 1, 59-300 Lubin

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 300 os.
nocleg 80 os.
Widok

Nowe miejsce na konferencje na Śląsku ruszy wiosną 2013 r.

Data aktualności: 27-12-2012

 • Nowe miejsce na konferencje na Śląsku ruszy wiosną 2013 r. - Hotel Europa Lubin

  Powstający przy ul. Miroszowickiej w Lubinie trzygwiazdkowy hotel z restauracją i zapleczem konferencyjnym przyjmie pierwszych gości już za kilka miesięcy.

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie funkcjonować będzie restauracja, przy której znajdzie się duża sala o powierzchni ponad 400 mkw. W pomieszczeniu, które na co dzień będzie wykorzystywane na potrzeby lokalu, będą mogły być organizowane konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe z udziałem nawet 300 osób. W sezonie letnim uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń będą też mogli wyjść do otaczającego hotel ogrodu. Hotel odda również do dyspozycji gości 40 pokoi.

  Inwestorem obiektu jest firma Market ABC. Budowa hotelu otrzymała dofinansowanie unijne z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w kwocie 4 mln złotych oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

  źródło: www.konferencje.pl

Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: