Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Starachowice Business & SPA

Radomska 76 a, 27-200 Starachowice
www.europa-hotel.pl

Kontakt do obiektu

Emilia Boryczka Dyrektor ds. Sprzedaży 41 27...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 350 os.
bankiet 250 os.
nocleg 350 os.
Widok

Rozpoczęła się rozbudowa hotelu w Starachowicach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Rozpoczęła się rozbudowa hotelu w Starachowicach - Hotel Europa Starachowice Business & SPA

  Czterogwiazdkowy Hotel Europa wzbogaci się o  czterokondygnacyjne skrzydło. Nowy budynek powstanie w tylnej części hotelu, równolegle do obecnego parkingu.

   

   

   


  Konieczność dobudowy nowego obiektu, w którym będą działać nowe atrakcje jest odpowiedzią na potrzeby gości. Hotel prowadził ankiety, były także przeprowadzane rozmowy z gośćmi, po których dyrekcja Hotelu postanowiła wcielić w życie ich sugestie, a także potrzeby i oczekiwania.

   

  Najbardziej zmieni się część rozrywkowa. Powiększona zostanie również baza noclegowa oraz konferencyjna. Powstanie boisko do squasha, kompleks basenów i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.


  Do dyspozycji gości będą nie tylko dodatkowe 172 miejsca hotelowe ale także pierwsze w regionie boisko do squasha, kompleks basenowy i nowoczesne SPA.


  Squash będzie zajmował dwa poziomy, ze względu na to, że pomieszczenie do gry zgodnie z wymogami musi mieć wysokość niemalże sześciu metrów. Część basenowa, oprócz niecek przeznaczonych do kąpieli, będzie zawierać również trzy sauny, basen z atrakcjami oraz pomieszczenie do zabiegów mokrych. Część rozrywkowa oddana zostanie do użytku w IV kwartale 2012 roku.
  1 maja minęło 7 lat


  Gdy 1 maja 2004 roku hotel Europa wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej rozpoczął działalność, dysponował zaledwie 14 pokojami. Obecnie jest ich 70 i to nie koniec. Po zakończeniu budowy dodatkowego budynku baza hotelowa powiększy się jeszcze o kilkadziesiąt pokoi. – Cztery lata temu, mając na uwadze potrzeby naszych gości powiększyliśmy bazę noclegową i konferencyjną. Uruchomiliśmy także działający na potrzeby miasta klub Amsterdam, który cieszy się dużym zainteresowaniem klubowiczów – mówi dyrektor hotelu Robert Wierucki. - W marcu tego roku natomiast, oddaliśmy do użytku nowy pub – Dublin, odwiedzany z powodzeniem przez mieszkańców. – dodaje. Jego nietypowe jak na Starachowice wnętrza rodem z Irlandii, przenoszą gości prosto do Dublina. Również bogata oferta imprez okolicznościowych jest w stanie zadowolić każdego Gościa.  źródło: www.europa-hotel.pl

Oferty specjalne

 • Pakiety SPA dla Firm

  Zadbaj o relaks swoich pracowników Cena pakietu: 200zł/netto os.   Zabiegi dla Pań do wyboru  zabieg ujędrniający na okolice oczu zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) LUB zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) scrub masaż...