Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Starachowice Business & SPA

Radomska 76 a, 27-200 Starachowice
www.europa-hotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emilia Boryczka Dyrektor ds. Sprzedaży 41 27...... Pokaż telefony
Widok
Hotel Europa Starachowice Business & SPA

Czterogwiazdkowy obiekt zyska dodatkową przestrzeń

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt zyska dodatkową przestrzeń - Hotel Europa Starachowice Business & SPA

  Nowe skrzydło hotelu ma być oddawane do użytku w kilku etapach.

   

   

   

   

   

     Obecnie w hotelu kończy się remont części budynku, w której na początku lutego 2012 r. wybuchł pożar - ta część obiektu zostanie oddana do użytku gości już pod koniec kwietnia 2012 r. Tymczasem na tyłach budynku dobudowywane jest dodatkowe, czterokondygnacyjne skrzydło. Znajdą się w nim dodatkowe 172 miejsca noclegowe, które będą dostępne pod koniec 2013 r. W części rekreacyjnej, której oficjalne otwarcie zaplanowano na początek 2013 r. pojawią się: boisko do squasha, gabinety odnowy biologicznej oraz część basenowa, w której oprócz niecek przeznaczonych do kąpieli znajdą się również 3 sauny, basen z atrakcjami, pomieszczenie do zabiegów mokrych oraz brodzik dla dzieci. W nowym skrzydle hotelu znajdą się również sale konferencyjne o łącznej powierzchni 321 mkw. z możliwością podziału.

  Obecnie Hotel Europa w Starachowicach oferuje gościom 60 pokoi dwuosobowych typu Twin, 6 pokoi dwuosobowych typu Double, 1 pokój jednoosobowy oraz Apartament Prezydencki. W obiekcie mieści się 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1 tys. mkw. Goście hotelu mogą również korzystać z altany grillowej, klubu hotelowego z dyskoteką oraz terenu leśnego z zagospodarowaną polaną o powierzchni 7 ha. Gośćmi hotelu są głównie klienci biznesowi odwiedzający regionalne firmy oraz grupy konferencyjne, szukające miejsca na szkolenie, integrację, event czy promocję.

     źródło: www.europa-hotel.pl

Oferty specjalne

 • Pakiety SPA dla Firm

  Zadbaj o relaks swoich pracowników Cena pakietu: 200zł/netto os.   Zabiegi dla Pań do wyboru  zabieg ujędrniający na okolice oczu zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) LUB zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) scrub masaż...