Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Starachowice Business & SPA

Radomska 76 a, 27-200 Starachowice
www.europa-hotel.pl

Kontakt do obiektu

Emilia Boryczka Dyrektor ds. Sprzedaży 41 27...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 350 os.
bankiet 250 os.
nocleg 350 os.
Widok

Czterogwiazdkowy obiekt zyska dodatkową przestrzeń

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt zyska dodatkową przestrzeń - Hotel Europa Starachowice Business & SPA

  Nowe skrzydło hotelu ma być oddawane do użytku w kilku etapach.

   

   

   

   

   

     Obecnie w hotelu kończy się remont części budynku, w której na początku lutego 2012 r. wybuchł pożar - ta część obiektu zostanie oddana do użytku gości już pod koniec kwietnia 2012 r. Tymczasem na tyłach budynku dobudowywane jest dodatkowe, czterokondygnacyjne skrzydło. Znajdą się w nim dodatkowe 172 miejsca noclegowe, które będą dostępne pod koniec 2013 r. W części rekreacyjnej, której oficjalne otwarcie zaplanowano na początek 2013 r. pojawią się: boisko do squasha, gabinety odnowy biologicznej oraz część basenowa, w której oprócz niecek przeznaczonych do kąpieli znajdą się również 3 sauny, basen z atrakcjami, pomieszczenie do zabiegów mokrych oraz brodzik dla dzieci. W nowym skrzydle hotelu znajdą się również sale konferencyjne o łącznej powierzchni 321 mkw. z możliwością podziału.

  Obecnie Hotel Europa w Starachowicach oferuje gościom 60 pokoi dwuosobowych typu Twin, 6 pokoi dwuosobowych typu Double, 1 pokój jednoosobowy oraz Apartament Prezydencki. W obiekcie mieści się 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1 tys. mkw. Goście hotelu mogą również korzystać z altany grillowej, klubu hotelowego z dyskoteką oraz terenu leśnego z zagospodarowaną polaną o powierzchni 7 ha. Gośćmi hotelu są głównie klienci biznesowi odwiedzający regionalne firmy oraz grupy konferencyjne, szukające miejsca na szkolenie, integrację, event czy promocję.

     źródło: www.europa-hotel.pl

Oferty specjalne

 • Pakiety SPA dla Firm

  Zadbaj o relaks swoich pracowników Cena pakietu: 200zł/netto os.   Zabiegi dla Pań do wyboru  zabieg ujędrniający na okolice oczu zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) LUB zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) scrub masaż...