Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Starachowice Business & SPA

Radomska 76 a, 27-200 Starachowice
www.europa-hotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emilia Boryczka Dyrektor ds. Sprzedaży 41 27...... Pokaż telefony
Widok
Hotel Europa Starachowice Business & SPA

Hotel w Starachowicach powiększa zaplecze rekreacyjne i konferencyjne

Data aktualności: 25-01-2013

 • Hotel w Starachowicach powiększa zaplecze rekreacyjne i konferencyjne - Hotel Europa Starachowice Business & SPA

  W połowie 2013 r. czterogwiazdkowy hotel w Górach Świętokrzyskich zyska nową część rekreacyjną z basenem, saunami i boiskiem do squasha. Z kolei na 2014 r. planowane jest powiększenie obiektu o dodatkowe sale konferencyjne i miejsca noclegowe.

   

   

   

   

    

   


  W nowopowstałym skrzydle hotelu, które zostanie oddane do użytku latem 2013 r. pojawią się basen, trzy sauny, pomieszczenia do zabiegów mokrych, brodzik dla dzieci, niecka z atrakcjami wodnymi i gabinety odnowy biologicznej. Z kolei w 2014 r. w obiekcie znajdzie się również dodatkowa przestrzeń konferencyjna o powierzchni 321 mkw. oraz kolejne 172 miejsca noclegowe.

  Na chwilę obecną Hotel Europa posiada 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1 tys. mkw., przystosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Największa sala – Bruksela o powierzchni 325 mkw. - mieści nawet 330 osób. Pozostałe sale - o powierzchni od 50 do 70 mkw. - zostały przygotowane na wzór sal wykładowych. Pomieszczenia zostały wyposażone w podstawowy sprzęt konferencyjny -  flipchart, tablicę suchościeralną, ekran, rzutnik multimedialny, rzutnik pisma, telewizor z odtwarzaczem DVD i video oraz nagłośnienie. Do kameralnych spotkań z udziałem maksymalnie 12 osób obsługa obiektu proponuje Business Room Madryt wyposażony w komputer, rzutnik multimedialny i drukarkę – przeznaczony dla max 12 osób. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń pozostaje również foyer o powierzchni 240 mkw. Podczas odbywających się w hotelu konferencji istnieje możliwość skorzystania z usług cateringowych.

  Na zaplecze noclegowe starachowickiego hotelu składa się obecnie 67 klimatyzowanych pokoi w kategoriach Traveler, Attic, Standard i Superior oraz Apartament Prezydencki. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej i śródziemnomorskiej. W obiekcie znajdują się również dwie sale bankietowe, pub, sala fitness oraz klub nocny z dyskoteką. Hotelowi goście mogą również korzystać z altany grillowej, terenu rekreacyjnego o powierzchni 1,5 ha lub zróżnicowanego siedmiohektarowego terenu leśnego.

  źródło: www.europa-hotel.pl

Oferty specjalne

 • Pakiety SPA dla Firm

  Zadbaj o relaks swoich pracowników Cena pakietu: 200zł/netto os.   Zabiegi dla Pań do wyboru  zabieg ujędrniający na okolice oczu zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) LUB zabieg nawilżająco-regenerujący (twarz, szyja, dekolt) scrub masaż...