Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel ForZa

Dworska 1, 61-619 Poznań
www.hotelforza.pl

Kontakt do obiektu

Joanna Podolska Manager Hotelu 61821...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 200 os.
bankiet 100 os.
nocleg 51 os.
Widok

ForZa tuż przed otwarciem

Data aktualności: 14-06-2013

 • ForZa tuż przed otwarciem - Hotel ForZa
  Już w lecie 2013 r. Poznań zyska nowy obiekt hotelowy. Powstający na bazie zabytkowego bunkra przy ul. Dworskiej hotel ForZa jest już prawie gotowy.
   
   
   
   
   
   
   
  Dzięki inwestycji firmy Ferguson, zabytkowy bunkier na ul. Dworskiej w Poznaniu, zyska nowe życie. Schron stanie się integralną częścią kompleksu hotelowo-biurowego, który w połowie 2013 roku zostanie oddany do użytku. Prace budowlane są już na ukończeniu i najprawdopodobniej jeszcze w lipcu Hotel ForZa przyjmie pierwszych gości.
   
  Obiekt, którego bryła jest wyrazem dialogu pomiędzy tradycją i nowoczesnością, będzie składał się z trzykondygnacyjnego skrzydła biurowego oraz czterokondygnacyjnego hotelu. Centralnym punktem budynku stanie się odnowiony XIX-wieczny bunkier, wchodzący w skład dawnej Twierdzy Poznań. We wnętrzu zabytku stworzona zostanie klimatyczna restauracja. 
   
  Hotel będzie oferował 24 pokoje, do dyspozycji gości będzie również zaplecze konferencyjne z kilkoma salami. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie ponad 3 tys. mkw. Autorem projektu jest biuro architektoniczne ASPA&ZAPA, realizacją inwestycji zajmuje się Skanska S.A.
   
   

Oferty specjalne