Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Wczasowa 4, 76-270 Ustka
www.grandlubicz.pl

Kontakt do obiektu

Dorota Janczukowicz sales manager 59 81...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 320 os.
nocleg 700 os.
Widok

Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka ruszy pod koniec sierpnia 2014 r.

Data aktualności: 23-07-2014

 • Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka ruszy pod koniec sierpnia 2014 r. - Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka
  Termin otwarcia pięciogwiazdkowego obiektu hotelowo-konferencyjnego w Ustce ponownie uległ zmianie. Tym razem nie jest to jednak duże przesunięcie w czasie - wiele wskazuje na to, że zostanie on uruchomiony jeszcze w wakacje 2014 r.
   
  Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka ma być najnowocześniejszym obiektem rekreacyjno-uzdrowiskowym na Pomorzu. Na jego zaplecze konferencyjne złoży się siedem w pełni multimedialnie wyposażonych sal. Największa z nich przewidziana jest dla 500 osób. Niektóre sale będzie można ze sobą łączyć w jedno większe pomieszczenie. Łącznie do dyspozycji gości konferencyjnych zostanie oddana powierzchnia konferencyjna na ok. 1000 miejsc.
   
  Konferencje i wypoczynek nad morzem
   
  Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka odda do dyspozycji gości ponad 310 pokoi typu Comfort, Lux (w tym dostosowanych dla rodzin z dziećmi Family Lux) oraz apartamenty. W obiekcie działać będą cztery restauracje, Panorama Cafe Lunch i kawiarnia. Na terenie hotelu udostępnione zostaną liczne atrakcje. Będą nimi: gabinety SPA, dwupoziomowy aquapark z basenem rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką i brodzikiem dla dzieci, 4-torowy basen sportowy, jedyny na Pomorzu termalny basen solankowy z basenem zewnętrznym, kompleks saun, grota solna z teżnią . Hotel będzie też dysponował wielofunkcyjnym boiskiem zewnętrznym, miejscem do gry w squasha i cubeball, kręgielnią, klubem bilardowym i dyskoteką. Pomyślano również o dzieciach - przewidziano dla nich pokój gier i zabaw, przedszkole oraz specjalne restauracyjne menu.