Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Wczasowa 4, 76-270 Ustka
www.grandlubicz.pl

Kontakt do obiektu

Dorota Janczukowicz sales manager 59 81...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 500 os.
bankiet 320 os.
nocleg 700 os.
Widok

Kolejne przesunięcie daty otwarcia hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka

Data aktualności: 26-08-2014

 • Kolejne przesunięcie daty otwarcia hotelu Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka - Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka
  Pięciogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny w Ustce znów zmienia datę otwarcia. Jak poinformowali nas jego przedstawiciele, najbardziej prawdopodobnym terminem uruchomienia hotelu jest początek października 2014 r.

  Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to nowoczesny obiekt, w którym, z myślą o organizatorach spotkań, przygotowano siedem sal konferencyjnych. Największa, o powierzchni 438 mkw., będzie w stanie pomieścić 500 osób w układzie teatralnym, 290 w układzie klasowym i 320 w układzie bankietowym. Łącznie w obiekcie będą mogły odbywać się spotkania, kongresy i konferencje z udziałem 867 osób, a pięć sal będzie można połączyć w jedną. Wszystkie sale zostały wyposażone w bezszmerową klimatyzację, bezprzewodowe szybkie łącze internetowe, profesjonalne systemy nagłośnienia oraz wysokiej jakości sprzęt konferencyjny.
   
  Konferencje i wypoczynek w Ustce
   
  Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się ponad 310 pokoi typu Comfort, Lux (także dostosowanych dla rodzin z dziećmi Family Lux) oraz Apartamenty - wszystkie urządzone w nowoczesnej stylistyce. W hotelu działać będzie kilka lokali gastronomicznych: Restauracja A'la Carte, Restauracja Fala, Panorama Cafe Lunch oraz kawiarnia. Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka to także rozbudowane zaplecze rekreacyjne. W obiekcie znajdą się: dwupoziomowy aquapark z basenem rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką i brodzikiem dla dzieci, 4-torowy basen sportowy, termalny basen solankowy, sauny, grota solna z tężnią oraz gabinety spa. Na terenie hotelu pojawi się też boisko, miejsce do gry w squasha i cubeball, kręgielnia, klub bilardowy, dyskoteka, pokój gier i zabaw oraz przedszkole dla dzieci.