Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Greno

Olimpijska 2, 58-540 Karpacz
http://www.hotelgreno.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 0 os.
bankiet 0 os.
nocleg 0 os.
Widok

W nowym hotelu w Karpaczu Górnym zorganizujesz konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • W nowym hotelu w Karpaczu Górnym zorganizujesz konferencje - Hotel Greno

  W obiekcie zakończono już rekrutację pracowników, trwają też przygotowania do oficjalnego otwarcia.

   

   

   

   

   

     Jak informują przedstawiciele inwestora, którym jest Biuro Handlowe Greno Blatsios Ioannis, pierwsi goście będą mogli skorzystać z usług hotelu w maju 2012 r.
  Pokoje hotelowe zostaną urządzone w standardzie hotelu czterogwiazdkowego. W obiekcie pojawi się sala konferencyjna, a także strefa spa, oferująca gościom m.in.: basen o nieregularnym kształcie, jacuzzi, saunę infrared, saunę suchą i sanarium, gabinety masażu oraz kosmetyczne, wyposażone w nowoczesną kapsułę spa.

  Podczas budowy hotelu zastosowano wiele ekotechnicznych rozwiązań. Część energii dostarczą do obiektu solary, umieszczone na powierzchni dachu. W procesie oczyszczania wody zastosowany zostanie proces fotooksydacji, a w system wbudowane będą filtry przeciwskażeniowe.

  Na budowę i wyposażenie obiektu firma Greno otrzymała dofinansowanie z Unii Europejskiej w wysokości 3,34 mln złotych w ramach dotacji inwestycyjnych zwiększających atrakcyjność turystyczną regionu.

     źródło: www.hotelgreno.pl