Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Grodzisko

Natolin 45a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
www.hotel-grodzisko.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 250 os.
nocleg 30 os.
Widok

Hotel Grodzisko zaprasza na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 03-09-2014

 • Hotel Grodzisko zaprasza na konferencje pod Warszawą - Hotel Grodzisko
  Pod koniec czerwca 2014 r. w miejscowości Natolin obok Grodziska Mazowieckiego otwarty został nowy obiekt konferencyjny.
   
  Hotel Grodzisko oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną mieszczącą do 16 osób w ustawieniu w podkowę. Pomieszczenie zostało wyposażone w ekran, rzutnik multimedialny i nagłośnienie. W sali mogą odbywać się spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia i warsztaty. W najbliższym czasie hotel planuje rozszerzyć część konferencyjną o kolejne trzy sale konferencyjno-szkoleniowe.
   
  Hotel posiada 20 pokoi dla gości. Na terenie całego obiektu istnieje możliwość skorzystania z bezprzewodowego łącza internetowego. Działająca w hotelu restauracja mieści do 100 gości, a znajdująca się obok niej Sala Bankietowa jest przystosowana do przyjęcia około 250 osób. W przyległym do sali restauracyjnej barze serwowane są napoje i alkohole. Goście hotelu mają również do dyspozycji rozległą część ogrodową, taras nad stawem oraz ogrodzony i monitorowany parking.