Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Hilton Gdańsk

Targ Rybny 1, 80-838 Gdańsk
www.hiltongdansk.pl

Kontakt do obiektu

Renata Mojsa Director of Sales&Marketing +4858...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 610 os.
bankiet 350 os.
nocleg 251 os.
Widok

Trójmiejski obiekt najlepszym hotelem sieci Hilton w Europie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trójmiejski obiekt najlepszym hotelem sieci Hilton w Europie - Hotel Hilton Gdańsk

  Hotel Hilton Gdańsk został laureatem nagrody 2011 Hilton Brand Award of Excellence.

   

   

   

   

   

     Nagroda Doskonałości 2011 (2011 Hilton Brand Award of Excellence) - jest corocznie przyznawana hotelom marki Hilton na całym świecie w dowód za najlepsze wyniki, pasję oraz nadzwyczajny wkład w rozwój samego hotelu i całej sieci. Na wybór zwycięzcy miały wpływ cztery czynniki: poziom obsługi, przywiązanie gości do marki, ogólne wrażenie oraz czystość hotelu. O wynikach zdecydowali goście hotelu poprzez wypełnienie wysłanych mailowo ankiet oraz anonimowi przedstawiciele marki – „mystery shopper”, odwiedzający regularnie hotele sieci Hilton w celu przeprowadzenia oceny oraz zadbania o wzorcowy dla hoteli Hilton standard usług.

  Hilton Gdańsk został oficjalnie otwarty w czerwcu 2010 roku. Został uznany za najlepszy projekt hotelowy roku w Europie Środkowej i Wschodniej (CEEQA przy współpracy z Financial Times), wybrany siedemnastym najciekawszym miejscem na świecie wartym odwiedzenia w 2011r. w rankingu The New York Times oraz wybrany najlepszym hotelem w Polsce przez Expedia w rankingu Insiders’ Select 2011.

     źródło: www.hiltongdansk.pl