Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ikar

Solna 18, 61-736 Poznań
http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html

Kontakt do obiektu

Agnieszka Spychała Specjalista ds. Sprzedaży 61 65...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 200 os.
bankiet 160 os.
nocleg 233 os.
Widok

Poznański obiekt planuje modernizację

Data aktualności: 22-11-2012

 • Poznański obiekt planuje modernizację - Hotel Ikar

  Poznański Hotel Ikar planuje modernizację. Całkowity koszt remontu hotelu szacuje się na 4 mln złotych.

   

   

   

   

   

     Celem inwestycji jest podniesienie standardu pokoi hotelowych na drugim i trzecim piętrze obiektu. Prace remontowe przewidują również modernizację holu wejściowego z recepcją, korytarzy pomieszczeń biurowych i sali biznesowej. Zakończenie prac ma nastąpić 20 maja 2012 r.

  Obecnie w hotelu Ikar mieści się 231 miejsc noclegowych w 144 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz typu studio. Hotelowa restauracja oferuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości pozostają również bar, taras letni oraz room service na życzenie.

  Hotel Ikar oferuje kompleksową obsługę szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Do dyspozycji uczestników oddaje 5 sal konferencyjnych, o powierzchni od 13 mkw. do 163 mkw. oraz business room. Dzięki połączeniu audio-video w sali bankietowej i konferencyjnej może odbywać się konferencja jednocześnie na 300 osób. Klimatyzowane sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Obiekt oferuje również odpłatnie łącze symetryczne o przepustowości 20 MB, umożliwiające wideokonferencję we wszystkich salach. Każdą konferencję w zakresie przerw kawowych, jak i lunchu obsługuje hotelowa restauracja.

     źródło: www.hotelewam.pl