Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Interferie Medical SPA Świnoujście

Uzdrowiskowa 15, 72-600 Świnoujście
www.inmedicalspa.pl

Kontakt do obiektu

Joanna Ksieniewicz 91 38...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 600 os.
bankiet 300 os.
nocleg 600 os.
Widok

Jan Koman prezesem spółki Interferie

Data aktualności: 29-04-2014

 • Jan Koman prezesem spółki Interferie - Hotel Interferie Medical SPA Świnoujście
  Z dniem 25 kwietnia 2014 r. stanowisko prezesa zarządu spółki Interferie objął Jan Koman. Stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych w dalszym ciągu pełni Dariusz Rutowicz.

  Koman zastąpił na stanowisku Roberta Węglarza, który zarządzał spółką od sierpnia 2013 roku i zrezygnował z zajmowanego stanowiska z powodów osobistych.
   
  Wiedza i doświadczenie
   
  Jan Koman jest związany z branżą uzdrowiskową i turystyczną od wielu lat. Od 2008 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Uzdrowiska Połczyn, należącego do Polskiej Grupy Uzdrowisk. Ta, podobnie jak spółka Interferie, jest zarządzana w ramach KGHM I FIZAN KGHM Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych.
   
  Nowy prezes Interferie będzie odtąd kierować obiema spółkami. - Zarządzanie giełdową spółką Interferie to wyróżnienie, ale i ogromne wyzwanie - przyznaje Koman. - Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie i zdobyta wiedza związana z rynkiem uzdrowiskowym, w pełni przełoży się na dalszy rozwój Interferie. To spółka z ogromnym potencjałem, który od kilku lat jest systematycznie wspierany licznymi inwestycjami. Zamierzamy kontynuować rozwój Interferie, a poprzez to skutecznie pomnażać jej wartość dla kluczowych interesariuszy - dodaje.

Oferty specjalne

 • Wypoczynek nad polskim morzem w SPA pakiet 6 dni

  Pakiet obejmuje • nocleg w wygodnych i przytulnych pokojach (łazienka z prysznicem, TV, telefon) • wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w formie kilku różnorodnych bufetów szwedzkich, w tym z posiłkami lekkostrawnymi i niskokalorycznymi. PEŁNY OPIS OFERTY:...
 • Zdrowa zima w Świnoujściu pakiet 6 dni

  Pakiet obejmuje • nocleg w wygodnych i przytulnych pokojach (łazienka z prysznicem, TV, telefon) • wyżywienie – śniadania i obiadokolacje w formie kilku różnorodnych bufetów szwedzkich, w tym z posiłkami lekkostrawnymi i niskokalorycznymi. • konsultacja medyczna w celu oceny ogólnego stanu zdrowia...
 • Niezapomniane Święta w Świnoujściu

  Pakiet obejmuje 4 noclegi w wygodnych i komfortowych pokojach wyżywienie (4 śniadania i 3 obiadokolacje w formie bogatego bufetu szwedzkiego) 1 KOLACJA WIGILIJNA 1 KOLACJA ŚWIATECZNA Słodka niespodzianka pokoju na powitanie Koncert kolęd Wspólne pieczenie świątecznych ciasteczek Kino familijne...