Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kasztelan

Przedbronie 3, 32-410 Dobczyce
http://www.hotelkasztelan.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 42 os.
bankiet 33 os.
nocleg 34 os.
Widok

Konferencje z widokiem na jezioro - sale hotelu Kasztelan w Małopolsce

Data aktualności: 26-10-2015

  • Konferencje z widokiem na jezioro - sale hotelu Kasztelan w Małopolsce - Hotel Kasztelan

    Otwarty kilka miesięcy temu hotel Kasztelan w Małopolsce otrzymał trzygwiazdkową kategoryzację. Oferuje salę restauracyjno-konferencyjną dla 42 osób oraz 34 miejsca noclegowe w komfortowych wnętrzach.    Hotel Kasztelan dysponuje zapleczem noclegowym, konferencyjnym oraz restauracją i gabinetami zabiegowymi w strefie spa. Hotel położony jest pod Krakowem nad Jeziorem Dobczyckim.

    Zaplecze konferencyjne jaki oferuje hotel Kasztelan to sala restauracyjno-bankietowa, która pomieści 42 osoby wyposażona w ekran oraz nagłośnienie. W hotelu jest dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Baza noclegowa obiektu to 34 miejsca w 13 pokojach. 

    Ponadto, w budynku znajduje się również strefa spa z dwuosobową sauną suchą, bieżnią, rowerem magnetycznym oraz gabinety, w których można skorzystać z zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych na twarz oraz ciało. Dla uczestników konferencji organizowane są tu atrakcje na terenie przyhotelowego ogrodu o powierzchni 11 tys. mkw. z altaną grillową, miejscem na ognisko oraz boiskiem do siatkówki.