Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kopczyński

Orła Białego 18, 11-040 Dobre Miasto
hotelkopczynski.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 100 os.
bankiet 170 os.
nocleg 44 os.
Widok

Hotel konferencyjny na Warmii uzyskał trzy gwiazdki

Data aktualności: 31-10-2014

 • Hotel konferencyjny na Warmii uzyskał trzy gwiazdki - Hotel Kopczyński
  Zlokalizowany w Dobrym Mieście, 25 km od Olsztyna, Hotel Kopczyński otrzymał trzygwiazdkową kategoryzację. Poza ofertą noclegową i restauracją hotelową, obiekt dysponuje dwoma salami konferencyjnymi.

  Hotel Kopczyński położony jest w centrum Dobrego Miasta. Jest to jedyny hotel w tym mieście i jeden z nielicznych w jego okolicy. Ostatnio awansował do rangi hotelu trzygwiazdkowego.

   

  Konferencje na Warmii


  W hotelu Kopczyński znajdują się dwie sale wyposażone w sprzęt potrzebny do organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Pierwsza z nich jest klimatyzowana i w ustawieniu kinowym pomieści 100 osób. W drugiej natomiast w tym samym ustawieniu zmieści się 60 osób.

  Hotel Kopczyński Dobre Miasto sale konferencyjne WarmiaHotel Kopczyński Dobre Miasto sale konferencyjne WarmiaHotel Kopczyński Dobre Miasto sale konferencyjne Warmia

  Oprócz szkoleń i konferencji hotel organizuje także imprezy rodzinne i okolicznościowe. Do tego celu przeznaczona jest sala bankietowa, na której może odbyć się przyjęcie dla 170 osób. Hotel dysponuje 22 pokojami, w których jednocześnie mogą przenocować 54 osoby. Ponadto, w hotelu mieści się Restauracja Wiktoria, która nadaje się zarówno na biznesowy lunch, jak i rodzinne spotkanie.