Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Lambert

Kościuszki 14, 78-111 Ustronie Morskie
www.lambert-hotel.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 0 os.
nocleg 58 os.
Widok

Ma już cztery gwiazdki

Data aktualności: 20-05-2013

 • Ma już cztery gwiazdki - Hotel Lambert
  Położony w Ustroniu Morskim hotel konferencyjny poszerza swoją ofertę. Na czerwiec zaplanowane jest otwarcie czterogwiazdkowej części obiektu.
   
   
   
   
   
   
   
  Działający obecnie hotel  Villa Lambert oferuje standard trzygwiazdkowy, już niedługo do użytku zostanie oddany czterogwiazdkowy Hotel Lambert Medical Spa. Oba obiekty połączone będą wspólną recepcją, tworząc wspólnie ekskluzywny kompleks hotelowy. Oferta biznesowa hotelu Lambert obejmuje obecnie salę konferencyjną o powierzchni 67 mkw., wyposażoną w ekran, flipchart, rzutnik multimedialny, odtwarzacz DVD z nagłośnieniem i dostęp do Internetu. W części, której otwarcie zaplanowano na czerwiec tego roku, do dyspozycji będzie dodatkowo sala konferencyjna dla 150 osób oraz sala szkoleniowa na kolejne 100 – 150 osób, z możliwością podziału na kilka mniejszych pomieszczeń. Wszystkie sale będą klimatyzowane i wyposażone w sprzęt multimedialny.
   
  Czterogwiazdkowy Hotel Lambert Medical Spa będzie dysponował 70 pokojami i apartamentami, większość z balkonami i widokiem na morze. Bogata oferta wellness obejmie m.in.: halę basenową z barem, nowoczesne i eleganckie centrum spa ze strefą saun oraz gabinety odnowy biologicznej.