Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Legend

Św. Gertrudy 12, 31-048 Kraków
http://legend-hotel.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 40 os.
bankiet 90 os.
nocleg 190 os.
Widok

Trzy gwiazdki na event pod Wawelem – zbliża się otwarcie hotelu Legend

Data aktualności: 05-05-2016

  • Trzy gwiazdki na event pod Wawelem – zbliża się otwarcie hotelu Legend - Hotel Legend

    Na koniec czerwca br. planowane jest otwarcie trzygwiazdkowego hotelu Legend w Krakowie. Obiekt może pochwalić się prestiżową lokalizacją – sąsiedztwo Wawelu – oraz zapleczem – dwie sale konferencyjne, 100 pokoi i restauracja z przeszklonym patio.

     

    Już niebawem, na samym początku wakacji, organizatorzy konferencji i goście indywidualni będą mogli skorzystać z oferty nowego hotelu w centrum Krakowa. Trzygwiazdkowy hotel Legend znajduje się między Starym Miastem a Dzielnicą Kazimierz, u stóp Wawelskiego Wzgórza, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego, zatem większość najważniejszych zabytków tego miasta znajduje się w zasięgu niedługiej pieszej wędrówki. Budynek hotelu Legend to czteropiętrowa zabytkowa kamienica z nowoczensym wyposażeniem – windą i klimatyzacją. Hotel oferuje 100 pokoi (łącznie 190 miejsc noclegowych), dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne przedzielone foyer (każda z nich pomieści po 30 osób) oraz restauracja z przeszklonym patio. Całość utrzymana w stylu klasycznego połączenia ceglanych ścian z elegancką nowoczesnością. Hotel współpracuje z firmą zajmującą się transferami z lotnisk, obsługą konferencji oraz wycieczkami objazdowymi.