Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Logos Zakopane

Grunwaldzka 10, 34-500 Zakopane
http://www.logos-zakopane.pl/

Kontakt do obiektu

Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 240 os.
nocleg 110 os.
Widok

Sale konferencyjne w hotelu Logos w Zakopanem już dostępne

Data aktualności: 15-02-2016

 • Sale konferencyjne w hotelu Logos w Zakopanem już dostępne - Hotel Logos Zakopane

  W Zakopanem, przy ul. Grunwaldzkiej, otworzył się nowy trzygwiazdkowy hotel, który oprócz pokoi oferuje również salę konferencyjną dla 300 osób.

   

  W centrum jednego z największych kurortów w polskich górach, Zakopanem, w budynku dawnego ośrodka wypoczynkowego Zenepol, otworzył się niedawno trzygwiazdkowy hotel Logos.

   

  Budynek, w którym znajduje się hotel wpisuje się w zakopiańską zabudowę. Zaplecze konferencyjne hotelu Logos to sala dla 300 osób, która podzielić można na dwie mniejsze, mieszczące 100 i 200 osób. Na kameralne spotkania biznesowe obiekt udostępnia również salę biznesową dla 10-12 gości. 

   

  Obiekt oferuje 55 pokoi typu standard oraz deluxe, a także apartamenty, których wystrój jest nowoczesny i nawiązuje do góralskiego folkloru. Hotel Logos to również restauracja Staropolska z miejscami dla 150 osób, kawiarnia Widokowa oraz drink bar z widokiem na panoramę Tatr. Do dyspozycji gości jest tu także monitorowany parking.