Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Luxor

Al. Warszawska 175a, 20-824 Lublin
www.hotelluxor.pl

Kontakt do obiektu

Anna Jakubowska Specjalista ds. sprzedaży 887-1...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 300 os.
bankiet 500 os.
nocleg 100 os.
Widok

Trzygwiazdkowe miejsce na konferencje w Lublinie

Data aktualności: 21-10-2013

 • Trzygwiazdkowe miejsce na konferencje w Lublinie - Hotel Luxor
  Z myślą o organizatorach wydarzeń Hotel Luxor przygotował obszerną ofertę organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, sympozjów oraz wszelkiego typu spotkań biznesowych.
   
  Do dyspozycji meeting plannerów obiekt oddaje trzy sale konferencyjne różnej wielkości z pełnym wyposażeniem i oprawą logistyczną nawet do 300 osób. Sale posiadają dostęp do światła dziennego, mają też możliwość zaciemniania i są wyposażone w klimatyzację, projektor multimedialny, nagłośnienie, ekran, flipchart, bezprzewodowy dostęp do internetu (dostępny również na terenie całego hotelu). Obsługa proponuje uczestnikom spotkań przerwy kawowe według gotowych wariantów, bądź skomponowanie własnych, dostosowanych do osobistych oczekiwań.
   
  Konferencje w komfortowych warunkach
   
  Restauracja Hotelu Luxor specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Karta dań, za którą odpowiada szef kuchni będący tegorocznym zwycięzcą Kulinarnego Pucharu Polski, składa się z lekkich, oryginalnie skomponowanych dań, wielu świeżych ziół i warzyw w asyście win z całego świata. Obok lokalu mieści się sala bankietowa na 300 osób. Hotel Luxor posiada również 60 miejsc noclegowych w 26 pokojach: jedno-, dwu- i trzyosobowych, 2 pokojach rodzinnych oraz 2 apartamentach. Większość pokoi posiada możliwość łączenia i rozłączania łóżek, co pozwala na zakwaterowanie grup według różnych konfiguracji i potrzeb. W przyszłym roku liczba ta wzrośnie niemal dwukrotnie, ponieważ trwają prace nad oddaniem do użytku kolejnych 20 pokoi.
   
  W pobliżu Hotelu Luxor mieści się bezpłatny parking na ponad 100 samochodów, obiekt jest również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od zamówienia. Kierownictwo hotelu przewiduje także rabat na noclegi dla uczestników konferencji.