Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Kontakt do obiektu

533 1...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 320 os.
bankiet 280 os.
nocleg 283 os.
Widok

Już wkrótce otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego na Mazurach

Data aktualności: 22-01-2013

 • Już wkrótce otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego na Mazurach - Hotel Marina Club

  Prawdopodobnie już wiosną 2013 r. w miejscowości Siła niedaleko Olsztyna zostanie oddany do użytku nowoczesny obiekt z zapleczem konferencyjnym. W znajdującym się nad Jeziorem Wulpińskim hotelu trwają ostatnie przygotowania do jego otwarcia.

   

   

   

   

   

   


  W trzykondygnacyjnym obiekcie pojawi się wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny sala konferencyjna. Obiekt będzie posiadał 94 pokoje dla gości, w tym 2 apartamenty z mini salą konferencyjną oraz 4 pokoje o podwyższonym standardzie z antresolą. Na terenie kompleksu znajdą się również restauracja oraz gabinet usług rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych z bogatą ofertą zabiegów. Obok hotelu pojawią się boiska sportowe i korty tenisowe oraz przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

  Inwestorem hotelu jest spółka Bliżej Natury. Przedsięwzięcie zostało dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. Jej całkowita wartość to ponad 43 mln złotych, zaś dofinansowanie z funduszy unijnych wynosi ponad 12 mln złotych.

  źródło: www.konferencje.pl