Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Kontakt do obiektu

533 1...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 320 os.
bankiet 280 os.
nocleg 283 os.
Widok

Otwarcie w maju 2013 r.

Data aktualności: 26-03-2013

 • Otwarcie w maju 2013 r. - Hotel Marina Club

  Położony na półwyspie nad Jeziorem Wulpińskim pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny w Sile przyjmie pierwszych gości w maju 2013 r.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Kompleks hotelowy będzie składał się z kilku obiektów - w jednym z nich funkcjonować będa restauracja i część konferencyjna, a kolejnymi będą ośrodek spa & wellness oraz hotel, w którym znajda się dwa apartamenty z mini salą konferencyjną, trzy pokoje o podwyższonym standardzie i dodatkowe 104 pokoje dla gości. Nad Jeziorem Wulpińskim działać będzie przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego, a ofertę rekreacyjną hotelu uzupełnią znajdujące się w jego pobliżu boiska sportowe i korty tenisowe.

  Właścicielem hotelu Marina Golf Club jest gdyńska spółka Bliżej Natury. Inwestycja otrzymała dofinansowanie  z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013 w kwocie 14 mln złotych. Jej całkowita wartość to ponad 43 mln złotych.