Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Marina Club

Siła 100, 11-036 Gietrzwałd
www.hotelmarinaclub.pl

Kontakt do obiektu

533 1...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 320 os.
bankiet 280 os.
nocleg 283 os.
Widok

Jacek Piasta nowym dyrektorem Marina Golf Club

Data aktualności: 01-12-2014

 • Jacek Piasta nowym dyrektorem Marina Golf Club - Hotel Marina Club

  Pięciogwiazdkowy hotel Marina Golf Club ma nowego zarządcę. Został nim Jacek Piasta, ekspert Instytutu Hotelarstwa, który dotychczas był dyrektorem czterogwiazdkowego hotelu JM w Warszawie.        

   

  Jacek Piasta swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 1994 roku. Pracował zarówno w dużych międzynarodowych sieciach hotelowych, jak i w niewielkich niesieciowych hotelach w Polsce. Był prezesem w spółkach hotelowych, dyrektorem kilku trzy- i czterogwiazdkowych hoteli. Swoim doświadczeniem dzieli się na uczelniach, konferencjach i warsztatach branżowych oraz na łamach pism branżowych krajowych i zagranicznych.

   

  Konferencje na Warmii i Mazurach

   

  Hotel Marina Golf Club, którego dyrektorem został Jacek Piasta, położony jest na półwyspie Jeziorem Wulpińskiego w niewielkiej miejscowości niedaleko Olsztyna, w samym sercu krainy jezior. Obiekt dysponuje przestrzenią konferencyjną o powierzchni 790 mkw., która podzielona jest na salę bankietową, kongresową oraz dwie sale warsztatowe. Sala kongresowa pomieści 320 osób w ustawieniu teatralnym, sala bankietowa 250, natomiast każda z sal warsztatowych w tym samym ustawieniu pomieści po 60 osób.

  Ponadto, hotel oferuje 98 pokoi oraz apartamentów wyposażonych m.in. w klimatyzację, balkon oraz minisejf. Dodatkowo goście hotelu mogą korzystać z klubu fitness, saun suchych i parowych, basenów mineralnych, ogrodu oraz prywatnej plaży, a także restauracji hotelowej, kawiarni i klubu nocnego.