Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Matecznik

Waszkiewicza 220, 17-230 Białowieża
www.hotelmatecznik.pl

Kontakt do obiektu

503 6...... Pokaż telefon

Podstawowe parametry

konferencja 145 os.
bankiet 80 os.
nocleg 105 os.
Widok

Hotel Matecznik otworzy się później niż planowano

Data aktualności: 06-05-2014

 • Hotel Matecznik otworzy się później niż planowano - Hotel Matecznik
  Otwarcie nowego hotelu konferencyjnego w Białowieży będzie miało miejsce kilka tygodni później. Realnym terminem, jaki podają przedstawiciele obiektu, jest koniec maja 2014 roku.
   
  Hotel Matecznik odda do dyspozycji gości 35 klimatyzowanych pokoi z dostępem do internetu. Restauracja Dobrochoczy będzie serwować regionalne dania przygotowywane w oparciu o świeże, lokalne produkty. Nad lokalem znajdzie się Zielarnia - miejsce, w którym będzie można nie tylko zjeść ciasto i napić się kawy czy herbaty lecz także spróbować ziołowych naparów. W hotelowej strefie spa & wellness pojawią się: gabinet masażu, sauna mokra i sucha, basen, kapsuła antygrawitacyjna i grota solna.
   
  Konferencje w puszczy
   
  Wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny sala konferencyjna Hotelu Matecznik będzie miejscem, w którym będą odbywały się konferencje z udziałem maksymalnie 76 osób usadzonych w ustawieniu teatralnym. W pomieszczeniu będzie można również organizować eventy. Większe imprezy - z udziałem do 100 osób - będą odbywały się w hotelowym ogrodzie.

Oferty specjalne