Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Armii Krajowej 22c, 97-300 Piotrków Trybunalski
www.vestil.pl

Kontakt do obiektu

Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 157 os.
bankiet 72 os.
nocleg 80 os.
Widok

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny od lutego 2013 r. pod nową nazwą

Data aktualności: 11-01-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny od lutego 2013 r. pod nową nazwą - Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

  W lutym 2013 roku hotel Vestil Business & Conference zmieni nazwę i na podstawie umowy franczyzowej przystąpi do rodziny hoteli Mercure. Będzie to pierwszy w województwie łódzkim i 15. w Polsce hotel należący do tej sieci.

   

   

   

   

   

   


  Mercure Piotrków Trybunalski Vestil zaoferuje sześć w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. Nowoczesne zaplecze obiektu pozwala na zorganizowanie równocześnie nawet kliku spotkań, konferencji, szkoleń czy bankietów. Dodatkowo cały hotel jest objęty superszybkim bezprzewodowym Internetem, w częściach ogólnodostępnych do 150 Mb/s w odbiorze i 10 Mb/s przy wysyłaniu plików.

   

  Hotel posiada obecnie 38 pokoi, ale docelowo zaoferuje gościom 62 pokoje wyposażone m.in. w telewizor LCD, szybki internet przewodowy lub bezprzewodowy czy duże biurko do pracy. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń pozostają również restauracja Pepper & Salt, czynny przez całą dobę Lounge Bar oraz Łaźnie Piwne & Spa, gdzie można poddać się zabiegom energetyzującym, pielęgnacyjnym oraz odmładzającym. Unikalność łaźni wywodzi się również z nietypowej procedury, która polega na połączeniu sauny cedrowej z kąpielami piwnymi oraz degustacjami tego niepasteryzowanego trunku.

   

  Hotel został wyróżniony „Złotym standardem” symbolizującym oferowanie najwyższego poziomu obsługi gości. Zajął również drugie miejsce w „Best Hotel Award” w kategorii "Dla biznesu".

  źródło: www.vestil.pl