Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Klekotki 1, 14-407 Godkowo
www.hotelmlynklekotki.pl

Zapytaj o dostępność i cenę

Grażyna Szwarc - Kobryń Kierownik Hotelu 55 24...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Wykorzystaj ostatnie tygodnie sezonu golfowego

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wykorzystaj ostatnie tygodnie sezonu golfowego - Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

  Organizatorzy wyjazdów firmowych prześcigają się w pomysłach uatrakcyjnienia pobytów dla grup, ale dostępne oferty zwykle są do siebie podobne. 

   

   

   

   

   

   

   

  Można jednak sprawić, by firmowy wyjazd szkoleniowy lub integracyjny stał się wyjątkowy i zyskał ekskluzywny charakter.  W pobliżu hotelu Młyn Klekotki resort&spa znajduje się mistrzowskie, 18-dołkowe pole golfowe Sand Valley Golf & Country Club. Jedną z atrakcji jaką proponuje hotel są właśnie zajęcia na polu golfowym.

  Idealnym zwieńczeniem takiego spoktania  może być kolacja w ogrodzie zimowym połączona z warsztatem sommelierskim. W trakcie spotkania goście będą mieli okazję skosztować win z całego świata leżakujących w naszej winiarni.

  Młyn Klekotki resort & spa –komfortowy hotel mieszczący się we wnętrzach zabytkowego młyna z XVII wieku. Położony w zachodniej, wciąż najmniej odwiedzanej przez turystów części Mazur, łączy historyczną zabudowę z bogatym programem rekreacyjno-sportowym i kameralną atmosferą. Obiekt oferuje 42 pokoje, w tym 8 apartamentów. Hotel dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym. Na potrzeby szkoleń i spotkań biznesowych na terenie obiektu znajduje się kilka sal, wśród nich sala na rzece, sala kominkowa oraz sala w młynie. Do dyspozycji gości pozostaje także winiarnia, restauracja serwująca domowe i regionalne potrawy, ogród zimowy, gorące jacuzzi w środku lasu oraz urokliwe, kameralne SPA. Goście pragnący spędzić czas aktywnie mogą skorzystać z wielu atrakcji: kajaki, rowery, nordic walking z instruktorem, bilard, korty tenisowe oraz fitness club. Dodatkową formą aktywnego wypoczynku mogą być również zajęcia na polu golfowym, do którego dotrzemy w zaledwie kilkanaście minut.

   


  źródło: www.hotelmlynklekotki.pl

Oferty specjalne