Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Klekotki 1, 14-407 Godkowo
www.hotelmlynklekotki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Grażyna Szwarc - Kobryń Kierownik Hotelu 55 24...... Pokaż telefony
Widok
Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Zyska olbrzymie spa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zyska olbrzymie spa - Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

  Na przełomie sierpnia i września 2012 r. w trzygwiazdkowym hotelu w Godkowie na Mazurach pojawi się nowy element, którym będzie spa. Obiekt jest promowany jako unikalne w Europie i pierwsze w Polsce spa utrzymane w duchu i stylistyce japońskiej.

   

   

   

   

   

   


  Klekotki Sento Spa, bo taką nazwę będzie nosiła strefa, powstaje w ogromnej, starej stodole przeniesionej i na nowo zmontowanej. Promocją nowej części Młynu Klekotki i doradztwem wizerunkowym zajmie się agencja public relations ComPress.

  To nie jedyne zmiany w Młynie Klekotki. W ostatnim czasie funkcję general managera obiektu objęła Irmina Wróbel, która wcześniej pracowała dla hotelu Marriott w Warszawie oraz pełniła stanowisko dyrektora generalnego Centrum Konferencyjno–Wypoczynkowego Pałac Łochów. W ramach swoich obowiązków Wróbel odpowiada za zarządzanie hotelem, strategię sprzedażową oraz komunikację wewnętrzną. Dodatkowo sprawuje nadzór nad realizacją projektu Klekotki Sento Spa.

  Młyn Klekotki Resort & Spa mieści się w odrestaurowanym zabytkowym młynie i oferuje 42 pokoje dla gości. Hotelowa restauracja specjalizuje się w tradycyjnych daniach regionalnych. Hotel organizuje konferencje i szkolenia, oddając do dyspozycji ich uczestników obiekty konferencyjne, takie jak Sala na Rzece (mogąca pomieścić maksymalnie 102 osoby), Sala w Młynie (dla 46 osób), Sala Kominkowa (dla 30 osób), Ogród Zimowy (dla 50 osób), Młyńska Winiarnia (dla 18 osób) oraz Weranda (dla 15 osób). Ofertę obiektu uzupełniają imprezy integracyjne oraz dodatkowe atrakcje, takie jak loty balonem, rajdy terenowe, safari fotograficzne, zawody wędkarskie, warsztaty malarskie, wycieczki krajoznawcze, lekcje nurkowania, letnie imprezy integracyjne nad jeziorem oraz zimowe, z psami husky.
   
  źródło: www.hotelmlynklekotki.pl

Oferty specjalne