Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Klekotki 1, 14-407 Godkowo
www.hotelmlynklekotki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Grażyna Szwarc - Kobryń Kierownik Hotelu 55 24...... Pokaż telefony
Widok
Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Nowy obiekt spa

Data aktualności: 22-05-2013

 • Nowy obiekt spa - Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

  Hotel konferencyjny na Mazurach zaprasza do nowego Apartamentu Spa, który powstał z myślą o najbardziej wymagających gościach.

   

   

   

   

   

   

  Na początku maja 2013 r. w Hotelu Młyn Klekotki został oddany do użytku gości nowy „Apartament Spa”. Na prawie 100 mkw. znajdują specjalnie zaprojektowane pomieszczenia, które powstały, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Apartament posiada również wydzieloną część przeznaczoną do odnowy biologicznej, składa się z pokoju dziennego, przestronnej sypialni, dwóch łazienek, własnego jacuzzi oraz sauny.

   

  Hotel Młyn Klekotki znajduje się w Godkowie na Mazurach. Oferuje wypoczynek w luksusowych, oryginalnie urządzonych wnętrzach, bogatą ofertę zabiegów spa oraz lokalną kuchnię. Klienci biznesowi mogą liczyć na profesjonalną obsługę konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych. Do dyspozycji gości pozostają: Sala na Rzece na 102 osoby, Sala w Młynie na 46 osób, Sala Kominkowa na 30 osób, Ogród Zimowy – 50 osób, Młyńska Winiarnia na 18 osób oraz Weranda na 15 osób. W ramach oferty dla firm, obiekt proponuje również: loty balonem, rajdy terenowe, safari fotograficzne, zawody wędkarskie, warsztaty malarskie, wycieczki krajoznawcze, lekcje nurkowania, letnie imprezy integracyjne nad jeziorem oraz zimowe, z psami husky. Zajęcia ekstremalne oraz typu outdoor prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów.

Oferty specjalne