Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Klekotki 1, 14-407 Godkowo
www.hotelmlynklekotki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Grażyna Szwarc - Kobryń Kierownik Hotelu 55 24...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

Mirela Buchalska nową dyrektor hotelu konferencyjnego Młyn Klekotki

Data aktualności: 15-09-2015

  • Mirela Buchalska nową dyrektor hotelu konferencyjnego Młyn Klekotki - Hotel Młyn Klekotki Resort & Spa

    Hotel Młyn Klekotki zlokalizowany w województwie warmińsko-mazurskim ma nową dyrektor. Jest nią Mirela Buchalska, pracująca dotąd w gdańskim Dworze Oliwskim.


    Mirela Buchalska zastąpiła na stanowisku dyrektora Macieja Łobejko, który pełnił tę funkcję od czerwca br. Buchalska pracowała do tej pory w obiektach takich, jak Primavera Conference & Spa, Cedrowy Dworek czy Pod Lipami. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.


    Hotel Młyn Klekotki to kompleks z zapleczem hotelowym i konferencyjnym położony w małej miejscowości na Warmii. Jego charakterystyczną cechą wśród podobnych obiektów w regionie jest w pełni odrestaurowany młyn z XVII w. Oferuje 44 pokoje, sześć sal konferencyjnych, które pomieszczą od 102 do 18 osób, restauracje, lobby bar oraz strefę spa.


     

Oferty specjalne