Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Kontakt do obiektu

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 1300 os.
bankiet 1200 os.
nocleg 662 os.
Widok

Uroczyste otwarcie jednego z największych hoteli konferencyjnych pod Warszawą

Data aktualności: 22-11-2012

 • Uroczyste otwarcie jednego z największych hoteli konferencyjnych pod Warszawą - Hotel Narvil Conference & Spa
  27 października 2012 r. w obiekcie w Serocku miało miejsce jego oficjalne otwarcie. W uroczystej gali wzięło udział ok. 600 gości, a o ich obsługę zadbało blisko 100 osób z obsługi czterogwiazdkowego hotelu.
   
   
   
   
   
   
   
  Imprezę poprowadził Maciej Stuhr, a jej głównym motywem była woda. Gwiazdami wieczoru byli m.in. Natalia Kukulska, Sebastian Karpiel-Bułecka, zespół Audiofeels oraz orkiestra pod batutą Adama Sztaby. Jedną z atrakcji wieczoru był muzyczny pojedynek wokalistów Audiofeels z muzykami orkiestry, w której ci pierwsi naśladowali poszczególne instrumenty muzyczne. Dyskotekę poprowadził Marek Sierocki.
   
  Specjalne menu, w którym znalazły się Małże Św. Jakuba, troć bałtycka i krewetki królewskie podane na kalafiorowo chrzanowym puree z dodatkiem kremu rakowego, płatków buraka, cebulek perłowych, świeżych malin i jabłek duszonych w „Krupniku”, przygotował szef kuchni Hotelu Narvil Conference & Spa Adam Kotomski.
   
  Czterogwiazdkowy Hotel Narvil Conference & Spa posiada 332 pokoje, 32 sale konferencyjne, nowoczesną restaurację, bary, Centrum SPA z 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno – rozrywkowe. Największa sala (blisko 1,7 tys. mkw.) może pomieścić ok. 1200 osób w układzie bankietowym. Obiekt specjalizuje się w organizacji kongresów, konferencji, zjazdów i kameralnych spotkań biznesowych.
   

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...